Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Rodzinna strategia Arkad Wrocławskich przynosi efekty

Należące do LC Corp SA wrocławskie centrum handlowe sfinalizowało właśnie kolejne umowy najmu. Na powiększenie lokali w Arkadach Wrocławskich zdecydowała się Klockownia oraz Toys Box. Umowy przedłużyli Happymum i Orsay, a do grona najemców dołączy wkrótce butik Lato & Zima.

Arkady Wrocławskie, które zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, swoją ofertę kierują w stronę rodzin, skutecznie przyciągają najemców z branży dziecięcej i modowej. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też organizowane przez centrum handlowe wydarzenia z kategorii edutainment. W zajęciach odbywających się na powstałym z okazji Dnia Dziecka „Kreatywnym Placu Budowy” uczestniczyło blisko 3,5 tys. osób. Kolejne 1,5 tys. dzieci i rodziców skorzystało tego dnia z bezpłatnej godziny zabawy w Klockowni, która 1 czerwca przeniosła się do nowego, dużo większego lokalu. Cieszące się sporą popularnością Rodzinne Centrum Edukacji i Rozrywki funkcjonuje teraz na poziomie +1 Arkad Wrocławskich. W nowym lokalu o powierzchni 550 mkw. znajduje się aż osiem stref zabaw z ponad milionem klocków. Nowością w powiększonej Klockowni jest Strefa Żurawia (z prawdziwym stalowym dźwigiem), Demolka (z ogromnymi miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) oraz Hocki-Klocki. Ponadto w lokalu dostępne są trzy salki dydaktyczno-urodzinowe i kawiarnia, oddzielająca strefy maluszków od przestrzeni dla większych budowniczych, z której opiekunowie mogą obserwować dzieci podczas zabawy.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Na zwiększenie powierzchni najmu zdecydował się również sklep z zabawkami Toys Box. Lokal rozbudowany zostanie o dodatkowe 140 mkw. i zajmie łącznie 400 mkw. na poziomie +1. Arkad Wrocławskich. Otwarcie zaplanowano na II połowę 2019 roku.

Niebawem do grona najemców Arkad Wrocławskich dołączy też butik Lato & Zima, oferujący tuniki i sukienki z naturalnych materiałów oraz kurtki puchowe takich marek jak: Madzerini, Clasna czy Savage. Z kolei na dłużej z Arkadami Wrocławskimi zdecydowała się związać jedna z największych polskich firm produkujących ubrania ciążowe – Happymum oraz salon Orsay.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.