Alfa Centrum Białystok: jedyny na Podlasiu salon Zara otwarty po remoncie

Dobiegła końca modernizacja salonu Zara w galerii Alfa Centrum Białystok. Jeden z najbardziej popularnych salonów odzieżowych powiększył się o ponad 730 mkw. Marka, należąca do Grupy Inditex, zajmuje w białostockiej galerii blisko 2280 mkw. powierzchni i jest jedynym sklepem sieci Zara na Podlasiu.

Flagowa marka hiszpańskiej sieci Inditex zyskała salon w zupełnie nowej aranżacji. Odświeżony salon Zara w Alfa Centrum jest dostosowany do najnowszych trendów i linii wizualnej marki. Wystój wnętrza bazuje na minimalizmie i jasnych kolorach. Salon wypełniają odcienie bieli, która przywołuje na myśl styl glamour i daje poczucie przestronności. Nowa, jeszcze bardziej elegancka aranżacja jest idealnym tłem dla ekspozycji wielokolorowych kolekcji, pełnych wzorów czy printów. Zaletą jest również jasne oświetlenie, które podkreśla walory bogatego asortymentu. Sklep zajmuje dwie kondygnacje, gdzie na poziomie 1 ulokowano dział damski, a na 2. piętrze odwiedzający znajdą bogatą ofertę dedykowaną mężczyznom i dzieciom.

Zaraz zajęła lokal o powierzchni 2280 mkw.

– Zara to obecnie jedna z najchętniej wybieranych marek w Alfa Centrum. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się na nie odpowiadać, dlatego 29 maja udostępniliśmy salon w nowej aranżacji i z jeszcze bogatszą ofertą. Jestem przekonana, że długo wyczekiwane przez klientów, ponowne otwarcie sklepu hiszpańskiej marki, spełni oczekiwania najbardziej wymagających – komentuje, Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Inditex przykłada również dużą wagę do pro-ekologiczności swoich projektów. Ekologiczna wydajność lokalu jest brana pod uwagę przy remodelingu czy projektowaniu nowych sklepów. Dlatego w salonie ZARA w Alfa Centrum Białystok zainstalowano rozwiązania, które ograniczają zużycie energii i wody o 20 i 40 proc. w porównaniu  ze standardowym sklepem.

Klienci białostockiej Alfy mogą wybierać spośród propozycji pozostałych marek odzieżowych z Grupy Inditex: Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius a także korzystać z oferty sklepu z wyposażeniem wnętrz i artykułami dla domu, Zara Home.

Alfa Centrum Białystok w portfelu NEPI Rockcastle

Alfa Centrum Białystok to największe centrum handlowe na Podlasiu. Zlokalizowane w sercu Białegostoku, zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki Eugeniusza Beckera. Na łącznej powierzchni 86 tys. mkw., znajduje się ponad 157 lokali handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl