Eurofirany wprowadzają udogodnienia dla klientów

Sieć Eurofirany – lider w branży home decor – wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła nowe rozwiązanie. Na klientów czeka wygodny, internetowy kalkulator szycia firan i zasłon, który ułatwi dokonanie odpowiedniego zakupu.

Moda na personalizację wnętrz zdaje się z sezonu na sezon przybierać na sile. Meble zaprojektowane na indywidualne zamówienie, designerskie, oryginalne dodatki, w końcu dekoracje okienne uszyte na miarę naszych oczekiwań – tak wyglądają współczesne wnętrza, które wyrażają nie tylko najnowsze trendy, ale także osobowość mieszkańców domu. Firany i zasłony uszyte na wymiar to luksus, który teraz dostępny jest dla każdego.

– Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów możliwość optymalnego dopasowania dekoracji okiennych do stylu ich wnętrz i indywidualnych upodobań. Dotychczas nasi klienci mogli skorzystać z usługi szycia na wymiar w naszych salonach, umawiając się na konsultacje z naszymi dekoratorami. Teraz pomyśleliśmy także o tych, którzy zainteresowani są prostym i nieskomplikowanym szyciem. Wprowadziliśmy szybki, wygodny i funkcjonalny, internetowy kalkulator szycia firan i zasłon na miarę – mówi dekoratorka i blogerka marki Eurofirany, Joanna Dziedzic-Czulak.

Za pomocą tego kalkulatora, klienci firmy Eurofirany mogą zamówić uszyte na miarę firany i zasłony zaledwie w kilka chwil i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę w kalkulator szycia firan lub kalkulator szycia zasłon, wybrać odpowiednią tkaninę, dobrać sposób mocowania na karniszu i podać pożądane wymiary. Zamówienie uszytej na wymiar dekoracji okiennej zajmie zaledwie kilka chwil. Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych.

Szeroki wybór wysokogatunkowych, różnorodnych tkanin oraz dostępność różnych systemów mocowania na karniszu sprawia, że przed klientem otwierają się ogromne możliwości aranżacyjne.

Lider w branży home decor

Eurofirany to rodzinna firma obecna na polskim rynku od 1991. Pozycję lidera w branży home decor zapewniła marce dbałość właścicieli o niespotykaną oryginalność i najwyższą jakość. Od początku główną inspiracją dla nowych kolekcji były krajowe i międzynarodowe targi wnętrzarskie, a także bliska współpraca z ikonami stylu i znanymi projektantami na całym świecie, jak Eva Minge czy Pierre Cardin.

Sieć zajmuje się profesjonalnym szyciem firan i zasłon na wymiar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, własnej pracowni krawieckiej oraz zespołowi stylistów wnętrz, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Miarą sukcesu firmy jest stan obecny: Eurofirany to blisko 80 salonów stacjonarnych, stała współpraca z ponad 1 tys. sklepów w kraju i zagranicą, a także sklep online zapewniający pełny komfort zakupów i szeroki asortyment.

Oferta firmy obejmuje wszelkie tkaniny, dodatki oraz akcesoria niezbędne w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Na kartach cyklicznie wydawanych firmowych katalogów klienci znajdą bardzo szeroki wybór firan i zasłon oraz m.in. narzuty, koce, pościele, prześcieradła, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz ceramikę użytkową.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.