Klif otwarty na eko. Nowa usługa w Galerii Klif w Gdyni

Gdyńska Galeria Klif pozytywnie zaskakuje kolejną zmianą. W maja br., na pierwszym poziomie parkingu wewnętrznego galerii zaczęła działać bardzo ekologiczna myjnia samochodowa Autospa. W tym samym czasie z usługi może skorzystać pięć aut.

Autospa oferuje parowe mycie karoserii, parowe pranie tapicerki oraz dezynfekcję wnętrza samochodu metodą ozonowania. Dodatkowo – jak zapewniają przedstawiciele Autospa – w myjni w Klifie bezpiecznie można umyć też silnik, ponieważ sucha para nie uszkodzi instalacji elektrycznej.

Zwykła myjnia może zużywać nawet 150 litrów wody na jeden samochód. W Autosp w Galerii Klif do umycia takiego samego samochodu zużyte będą tylko 3 litry. Myjnia parowa nie wymaga również używania dużych ilości detergentów. Samochód jest czysty, a oszczędza się wodę, środki chemiczne i inne odpady.

– Myjnia parowa wzbogaciła szeroką ofertę usług, z których warto u nas skorzystać – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif – Warto do nas przyjść nie tylko na zakupy, ale również po to, by miło spędzić czas. Cieszy nas, że mogliśmy wprowadzić nowe, kolejne udogodnienie dla naszych klientów oraz fakt, że Autospa szczególnie stawia na ekologię i na najwyższy poziom oferowanych usług.

140 sklepów w Galerii Klif w Gdyni

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku. Obiekt oferuje swoim klientom ponad 140 sklepów. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Bohoboco, Charme, Calvin Klein Jeans, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Max&Co., Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę. Do dyspozycji jest także supermarket Piotr i Paweł, strefa food court, Kraina Treflików – miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i Super-Pharm.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.