Nowy sushi bar w Szczecinie

Od 23 maja w Szczecinie działa restauracja największej sieci sushi barów w Polsce – Koku Sushi. Lokal mieści się w centrum miasta przy ul. Wojska Polskiego 40. Przestronne wnętrze lokalu utrzymane jest w jasnych neutralnych barwach z dominującą świeżą zielenią washabi.

Zgodnie z przyjętą strategią nowe punkty Koku Sushi otwierane są w miastach liczących od 50 do 150 tys. mieszkańców. Jeśli chodzi o lokalizacje to najlepiej sprawdzają się miejsce w centrum miasta, na starówce, przy deptakach. Sushi bary dobrze funkcjonują też na dużych miejskich osiedlach, i biznesowych częściach miast.

Lokal w Szczecinie jest drugim punktem franczyzobiorcy Dariusza Łukaszewicza. Pierwszy powstał dwa lata temu w Świnoujściu i cieszy się dużym powodzeniem. Zbudowany sukcesem inwestor postanowił więc otworzyć kolejną restaurację, tym razem w wersji premium.

Największa franczyzowa sieć sushi

Koku Sushi to największa franczyzowa sieć barów serwujących to azjatyckie danie w Polsce. Aktualnie pod szyldem Koku Sushi działa ponad 20 restauracji w 20 miastach.

– Daje nam to pozycję lidera w swoim sektorze – jesteśmy największą franczyzową siecią sushi w kraju. Dwa punkty w Białymstoku prowadzimy jako własne i tam testujemy wszystkie wprowadzane w całej sieci innowacje, np. od czerwca w Koku dostępne będzie kraftowe piwo, opracowane na nasze zamówienie na bazie japońskiej odmiany chmielu, w przeciągu miesiąca powinniśmy naszym klientom zaoferować kartę lojalnościową, dzięki której będą mogli zamieniać punkty na złotówki – mówi dla Retailnet.pl Urszula Olechno – współwłaścicielka marki.

W menu restauracji poza sushi i sashimi, goście znajdą się też inne sztandarowe potrawy Koku, takie jak: pierożki gyoza z kaczką, spring rollsy, sandwiche gua bao, samosy, zupy.  Właścicielem brandu jest Gastronom SC Urszula Olechno Mariusz Olechno.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.