Tkalnia powita pierwszych klientów jeszcze w tym miesiącu

Tkalnia

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach szykuje się do powitania pierwszych klientów. Otwarcie obiektu odbędzie się już 29 czerwca i potrwa 2 dni.

Już w tym miesiącu Pabianice zyskają nową przestrzeń publiczną – Centrum Handlowo-Rozrywkowe Tkalnia. To projekt wyczekiwany i przygotowywany z myślą o rozwoju miasta i zapewnieniu bogatej oferty handlowo-rozrywkowej na miarę potrzeb wszystkich mieszkańców miasta i okolicy.

– Projekt centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia jest wyjątkowy zarówno dla mnie osobiście jak i dla całego regionu. Zależało nam na tym, aby mieszkańcy miasta i okolic zyskali nie tylko miejsce, w którym mogą zrealizować potrzeby zakupowe, ale aby stało się ono centralnym punktem miasta integrującym mieszkańców, przestrzenią spotkań i rekreacji. Jestem ogromnie zadowolony, że już wkrótce będziemy mogli otworzyć Tkalnię dla wszystkich gości i wierzę, że efekty naszej wieloletniej pracy spełnią ich oczekiwania. Otwarcie Tkalni to wielkie wydarzenie i podczas jego organizacji zadbaliśmy o to, aby pabianiczanie nie mogli narzekać na nudę – komentuje Adrian Majsterek, inwestor A&A, centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia.

Ostatni weekend czerwca rozpocznie cykl atrakcyjnych wydarzeń, które będą czekać na gości centrum. W sobotę, w programie otwarcia znajdzie się koncert międzynarodowej gwiazdy, a także występy lokalnych szkół tanecznych. Niedzielną atrakcją będzie spotkanie z rozpoznawalnym youtuberem. Poza atrakcjami scenicznymi organizowane będą także animacje dla dzieci i młodzieży, warsztaty artystyczne związane z tematem nici i specjalnie przygotowane promocje. Uroczystości Wielkiego Otwarcia zakończy pokaz fajerwerków.

Tkalnia powstaje na terenie dawnej fabryki Krusche&Ender, która do początku XXI wieku znajdowała się w krajowej czołówce przemysłu włókienniczego. Pofabryczne budynki nabyła firma A&A i postanowiła przywrócić im dawny blask tworząc centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia. W jego ofercie pojawi się około 40 sklepów, m.in.  Hebe, Empik, Reserved, CCC, Smyk, Sinsay, House, TATUUM, Big Star, Diverse czy Esotiq. Ofertę handlową dopełni pierwszy w mieście multipleks – Kino Helios, a także kawiarnie, m.in. Kraina Słodkości – lokalna firma, która jest znana mieszkańcom Pabianic już od dawna.

O wszystkich szczegółach Wielkiego Otwarcia będziemy informować na bieżąco na fanpage centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia https://www.facebook.com/centrumhandloworozrywkoweTkalnia/

W inwestycji o powierzchni 12 tys. mkw. GLA pojawi się około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Awbud, która realizuje inwestycje w systemie design and build, a pieczę nad realizacją inwestycji pełni Trebbi Polska. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting. Zarządcą obiektu jest Savills.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl