Agata inwestuje w logistykę

Agata magazyn centralny

Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz powiększa swój magazyn w Majkowie Dużym pod Piotrkowem Trybunalskim.

Ogólnopolskie centrum magazynowe sieci Agata posiada blisko 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni i aktualnie pracuje w nim 250 osób, obsługując zarówno magazyn centralny, jak i magazyn e-commerce firmy. Jest to największe centrum logistyczne sieci. Pozwala na składowanie łącznej liczby ponad 85 tys. palet. W związku z dynamicznym rozwojem spółki i otwarciem nowej części magazynu w Majkowie Dużym obok Piotrkowa Trybunalskiego, firma prowadzi aktualnie rekrutację i poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników.

Salony Agata

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 26 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju.

Sieć systematycznie realizuje zapowiedzianą strategię ekspansji otwierając 2-3 salony rocznie. Od 25 stycznia br. mieszkańcy Opola i okolic mogą robić zakupy w nowo powstałym salonie Agata, który zastąpił dotychczasowy sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Karolinka. Salon Agata w Opolu ma niemal 10 tys. mkw. powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad sto boksów inspiracyjnych, prezentujących kolekcje mebli i dodatków do dekoracji wnętrz w różnych stylach. Klienci znajdą produkty nie tylko polskich marek, ale również zagranicznych. Salon Agata, wraz z sąsiadującym sklepem sieci Tesco dysponuje liczbą ok. 700 miejsc parkingowych. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, inwestycja przy ulicy Ozimskiej w Opolu jest pierwszym, ale nie ostatnim przedsięwzięciem firmy w 2019 roku.

Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

salon-agata-opole

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl