Converse otwiera outlet w Krakowie

6 czerwca został otwarty kolejny outlet marki Converse. Fani mody znajdą w nim kultowe modele butów, a także odzież i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Salon o powierzchni 238 mkw. jest zlokalizowany w Factory Kraków, w Modlniczce, przy ul. Prof. Adama Różańskiego 32 (lokal 94). To drugi outlet marki Converse w Polsce. Pierwszy znajduje się w warszawskim Factory Annopol.

Kilkanaście salonów monobrandowych Converse w Polsce

Converse Inc., firma oferująca buty i odzież z siedzibą w Bostonie, w stanie Massachusetts, jest spółką należącą do Nike Inc. Marka Converse powstała w 1908 roku i jest rozpoznawalna jako marka umożliwiająca wyrażanie siebie ludziom wszystkich kultur z całego świata. Interpretacja i adaptacja kultowych sneakersów, w tym Chuck Taylor® All Star®, One Star® i Jack Purcell® sięgają dziesięcioleci.

Salony Converse w największych miastach w Polsce

Aktualnie w Polsce działa kilkanaście sklepów marki m.in. w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, wrocławskiej Wroclavii, łódzkiej Manufakturze oraz poznańskiej Posnanii. Produkty marki są dostępne także m.in. w salonach Alex-Sport, City Sport. Za dystrybucję produktów marki odpowiedzialna jest spółka Amersport Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.