Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Metropolitan Investment wzmacnia załogę

Do zespołu Metropolitan Investment w ostatnim czasie dołączyły dwie nowe osoby, które poszerzą kompetencje biur odpowiedzialnych za ekspansję i inwestycje oraz komercjalizację obiektów z portfolio spółki.

Metropolitan Investment jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Nowa Dyrektor Biura Ekspansji i Inwestycji

Ewa Zurman od początku maja br. jako dyrektor Biura Ekspansji i Inwestycji Metropolitan Investment jest odpowiedzialna za koordynowanie pracy swojego zespołu specjalistów – architektów, inżynierów budownictwa, ekspanderów. Prowadzi nadzór prac związanych z realizacją inwestycji na każdym jej etapie, Posiada 16-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych w zakresie akwizycji, realizacji inwestycji, komercjalizacji, zarządzania aktywami, analizy finansowej i pośrednictwa. Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych i koordynacji związanych z nimi prac zdobywała między innymi w pracy dla takich firm jak: Tesco, Stokrotka oraz Katharsis Development. Wprowadziła na polski rynek nową markę centrów handlowych HopStop, oraz współtworzyła strategię rozwoju tejże sieci. Brała udział w prywatyzacji spółek branży transportowej należących do Skarbu Państwa, a następnie współtworzyła koncepcje Zintegrowanych Centrów Komunikacyjnych na terenie całej Polski.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Biuro Komercjalizacji poszerza zespół

Poza tym do zespołu komercjalizacji Metropolitan Investment w połowie maja br. dołączyła Anita Kaczmarska. Jako Senior Leasing Manager odpowiada za komercjalizację powierzchni handlowych, współpracę z najemcami sieciowymi, koordynację najmu oraz negocjowanie umów. Z branżą nieruchomości związana jest od blisko 25 lat, w tym m.in. w zakresie pośrednictwa sprzedaży, analizy rynku, budowy wizerunku firmy na rynku nieruchomości oraz komercjalizacji powierzchni handlowych. Przez ostatnie 11 lat pracowała dla Immochan Polska sp. z o.o. (obecnie Ceetrus), gdzie zajmowała się m.in. komercjalizacją i rekomercjalizacją galerii handlowych Auchan oraz przebudową i rozbudową obiektów spółki. W tym czasie podpisała także blisko 500 umów najmu zarówno w nowych projektach, jak i istniejących obiektach, pracując na całym portfolio firmy.

Anita Kaczmarska, Senior Leasing Manager, Metropolitan Investment
Anita Kaczmarska, Senior Leasing Manager, Metropolitan Investment

Zarówno Zurman, jak i Kaczmarska posiadają długoletnie doświadczenie w branży i wiele zrealizowanych projektów na koncie. Ich wiedza i kompetencje pozwolą z sukcesem rozwijać projekty spółki i realizować kolejne inwestycje.

Metropolitan Investment S.A. jest pierwszym w Polsce zespołem prowadzącym projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Firma posiada w swoim portfolio inwestycje z zakresu nieruchomości handlowych rozwijane pod brandem Metro, prywatne akademiki oraz apartamenty inwestycyjne. W ciągu niespełna czterech lat działalności firma zrealizowała już siedemnaście inwestycji o łącznej powierzchni 42 tys., mkw. a w realizacji znajduje się kolejne 92 tys. mkw.  powierzchni.