CitySpace otwiera się na centra handlowe

CitySpace – polski operator elastycznych powierzchni biurowych rozwija sieć swoich lokalizacji. W maju otworzył nową przestrzeń cooworkingową w Galerii Młociny. Aktualnie ma 10 placówek z czego już 3 w centrach handlowych. Poza Galerią Młociny także w warszawskim Placu Unii i katowickim Supersamie.

– Lokalizacją w Galerii Młociny chcemy udowodnić, że wspólna przestrzeń do pracy nie musi być już wyłącznie domeną biurowców. CitySpace Club Młociny zaprosi do biurek wszystkich, dla których to, co ważne w pracy jak i po pracy jest w jednym miejscu. Szczególnie, że mówimy o adresie z genialną komunikacją, dostępem do metra, a do tego leżącym w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, w której biurowa konkurencja praktycznie nie istnieje – mówi Lisa Zettlin, Head of Business Development CitySpace.

CitySpace na Młocinach

CitySpace Club Młociny to niecodzienny coworking zaaranżowany w pięciu ciekawie zaprojektowanych i doskonale wyposażonych kontenerach pozwalających na komfortową pracę i organizację spotkań biznesowych. W trzecim kwartale do kontenerów dołączy przestrzeń coworkingowa z 60 biurkami i salami do spotkań.

Nowy coworking idealnie wpisze się w charakter nowoczesnego, wielofunkcyjnego kompleksu handlowo-rozrywkowego. CitySpace oferuje tam profesjonalne biura zaaranżowane w oryginalnych kontenerach. Jest ich łącznie pięć i są ulokowane na drugim piętrze Galerii Młociny. Ustawione są na dwóch poziomach. Na górze znajduje się największe, oznaczone neonem kontenerowe biuro, z 6 stanowiskami do pracy i widokiem na całą strefę restauracyjno-rozrywkową. W czterech dolnych kontenerach, CitySpace zaplanowało 12 biurek i recepcję.

We wnętrzach pojawiły się wygodne, ergonomiczne biurowe meble. Na potrzeby spotkań i prezentacji na ścianach zawisły ekrany LCD. Wynajmujący będą mogli skorzystać z szybkiego i stabilnego łącza internetowego. Projektanci z Medusa Group zadbali również o odpowiednie oświetlenie, przyjazne dla zdrowia i pozytywnie wpływające na koncentrację w trakcie pracy.

10 lokalizacji CitySpace w tym 3 w centrach handlowych

CitySpace budujemy polski rynek flex space od 2015 roku. Zaczynali jako pierwszy europejski oddział Compass Offices, wiodącego operatora powierzchni biurowych na Dalekim Wschodzie. Od 2016 roku rozwija markę CitySpace, której jedynym właścicielem jest Echo Investment S.A. Aktualnie operuje w 5 największych miastach w Polsce i zarządza powierzchnią 14 tys. mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl