Nowy koncept So! Coffee w Factory Annopol przyciąga uwagę

So! Coffee w Factory Annopol

– Nowe formaty salonów outletowych i kawiarni, obecnych w naszym centrum, bardzo dobrze wpisują się w koncepcję, należącej do Neinver, marki Factory – miejsca atrakcyjnych zakupów, łączącego nowoczesną architekturę wnętrz z licznymi udogodnieniami dla klientów – mówi Paulina Korzeniecka, dyrektor warszawskiego Factory Annopol. – Tym bardziej na szczególne wyróżnienie zasługuje kawiarnia So! Coffee, która zadbała także o gości, wymagających szczególnej uwagi i opieki ze strony obsługi – podkreśla Paulina Korzeniecka.

Kawiarnia w Factory Annopol została otwarta w nowym koncepcie w lutym tego roku. Atrakcyjne wnętrza wypełniają pastelowe kolory kanap i foteli. Przytulny, niemal domowy charakter nadaje również drewniana podłoga, połączona z miękką wykładziną w strefach siedzących. Wysokie oparcia i wygłuszenia ścian oddzielają przestrzeń dla gości kawiarni. Na szczególną uwagę zasługują udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Duże przestrzenie między stolikami w kawiarni So! Coffee ułatwiają dostęp osobom poruszającym się na wózkach. Dopasowano do nich także wysokość i szerokość stolików, a blaty oznaczone zostały specjalnymi piktogramami, informującymi o wyznaczonych miejscach. Przy kasie zamontowana została pętla indukcyjna, czyli system wspomagania słuchu. Pętla indukcyjna umożliwia osobom niedosłyszącym uzyskanie czystego i wyraźnego dźwięku za pośrednictwem cewki telefonicznej, umieszczonej w każdym aparacie słuchowym. Kawiarnia została wyposażona też w przywoływacze dla osób niedosłyszących lub mających trudności z poruszaniem się. Dzięki temu urządzeniu, naciskając odpowiedni przycisk, mogą skorzystać z indywidualnej pomocy obsługi kawiarni. Dla osób niemych przygotowano specjalną tablicę do pisania, która umożliwia im sprawne złożenie zamówienia.

– So! Coffee to dzisiaj marka, która stała się nieodłącznym elementem wielu obiektów handlowych. Nasze kawiarnie są komfortowym miejscem spotkań, słynącym z dobrej kawy, atrakcyjnego menu i przyjaznej atmosfery – mówi Anna Szcześniak, kierownik marki So! Coffee.

Kawiarnie sieci So! Coffee obecne są już w 29 miastach w Polsce – w centrach handlowych, outletach, przy głównych arteriach miejskich, na dworcach kolejowych oraz lotniskach. Wprowadzony przez sieć najnowszy koncept został doceniony przez branże za silną pozycję marki, atrakcyjne menu i szczególną dbałość o klientów z niepełnosprawnościami.

Factory Annopol zarządza Neinver

Factory Annopol to popularne centrum outletowe, zlokalizowane w prawobrzeżnej części Warszawy. Na prawie 20 tys. mkw. powierzchni handlowej gromadzi ponad 100 salonów outletowych popularnych marek lokalnych i światowych, z segmentu mid-mass market i  premium, w cenach stale obniżonych od 30 proc. do 70 proc. Oferta FactoryAnnopol to kompleksowy zestaw salonów outletowych niemal wszystkich branż: od mody damskiej i męskiej, przez salony z obuwiem, sprzętem i odzieżą sportową, po akcesoria, galanterię skórzaną, biżuterię, kosmetyki, księgarnię czy artykuły dla domu. Całość uzupełnia atrakcyjna oferta restauracji i kawiarni.

Factory Annopol to jeden z czterech outletów marki Factory, zarządzanych przez Neinver, obok warszawskiego Factory Ursus, a także Factory Kraków i Poznań. Firma zarządza w Polsce również centrum Silesia Outlet w Gliwicach i parkiem handlowym Futura w Krakowie.

Neinver to hiszpańska, międzynarodowa firma, specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych i logistycznych, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi. Ten wiodący operator centrów outlet w Hiszpanii i Polsce oraz drugi pod względem wielkości w Europie, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i Factory.

Firma Neinver, założona w 1969 roku, zarządza 18 centrami outlet, 5 parkami handlowymi i współpracuje z ponad 800 markami w sześciu krajach europejskich: we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii. Neinver w Polsce zarządza siecią czterech centrów outlet Factory w Warszawie (Ursus i Annopol), Krakowie i Poznaniu, a także Silesia Outlet w Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie. Grupa Neinver jest jedyną firmą tej branży w Europie, która uzyskała certyfikat zrównoważonego rozwoju dla wszystkich zarządzanych przez siebie centrów outlet.

Neinver i So! Coffee są wystawcami jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl