Sinsay w nowej lokalizacji i aranżacji w galerii Pogoria

W dąbrowskiej galerii Pogoria otwarto salon Sinsay w zmienionej lokalizacji i odświeżonej aranżacji. Klienci mogą robić zakupy w odnowionym sklepie od czerwca 2019 r.

Sinsay, najmłodsza marka odzieżowa należąca do firmy LPP, powiększyła swój salon sprzedaży w centrum handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej. W ramach przedsięwzięcia sklep został przeniesiony do dwukrotnie większego lokalu.

Sinsay zajmuje powierzchnię 766 mkw.

Od czerwca, klienci mogą robić zakupy w salonie marki, zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu H&M. W efekcie zmian sieć zrównoważyła bogaty asortymenty z przestronnym wnętrzem i neutralnymi kolorami. Nowa aranżacja sklepu Sinsay, to zachowane w biało-beżowej kolorystyce wnętrze, w którym dominują jasne meble oraz przyjazne akcenty w postaci motywów roślinnych. Na powierzchni blisko 766 mkw. odwiedzające znajdą bardziej wyeksponowane modowe kolekcje. Klienci mają do dyspozycji aż 3 stanowiska kasowe. Dodatkowo komfort robienia zakupów podniesie większa liczba przymierzalni, których jest aż 13, w tym jedna dedykowana osobom z ograniczoną sprawnością ruchową. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu asortymentu panie z łatwością znajdą dział z odzieżą czy akcesoria. Sinsay obok marek takich jak, Reserved, Mohito czy Cropp, jest kolejnym salonem w galerii Pogoria należącym do grupy LPP. Łącznie wszystkie sklepy z gdańskiej grupy zajmują w obiekcie ponad 3 257 mkw. powierzchni GLA.

– Lokalizacja w centrum miasta i unikalne portfolio najemców to dwa elementy, które stale przyciągają do naszego centrum handlowego czołowe marki odzieżowe obecne na polskim rynku. Cieszymy się, że dzięki powiększonemu salonowi Sinsay możemy zaproponować odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę produktów modowych – komentuje Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager z firmy NEPI Rockcastle Poland.

Grupa LPP jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej, polską firmą produkującą odzież. Spółka obecna jest także na Bliskim Wschodzie, a od 2015 roku działa w Egipcie, Katarze i Kuwejcie. W 2016 roku grupa otworzyła salon  w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W 2017 roku zadebiutowała na rynku brytyjskim otwierając flagowy sklep Reserved w Londynie. Spółka zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

CH Pogoria w portfolio obiektów NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 80 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na ponad 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket Auchan oraz market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma Sierra Balmain Property Management Sp. z o.o. Sp. k.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top