Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Cuprum Arena 10 lat na rynku

Cuprum Arena w Lubinie w tym roku obchodzi 10 lat swojej działalności na rynku. Stabilny rozwój zapewniły jej pozycję lidera w regionie Zagłębia Miedziowego.

Oferta Cuprum Arena stale ewoluuje, a dobrze dopasowany tenat mix sprawił, że stała się miejscem pierwszego wyboru mieszkańców całego regionu Zagłębia Miedziowego. Potwierdzają to rosnące wyniki zarówno obrotów najemców, jak i odwiedzalności.

Dobre wyniki sprzedażowe motywują najemców do nowych otwarć i remontów lokali. W nowej odsłonie zaprezentowały się tutaj już m.in.: Rossmann, Diverse, Intimissimi, Vision Express, Douglas oraz Calzedonia. A już niebawem w nowym koncepcie pokażą się takie marki jak: Home&You, Sephora, W.Kruk oraz Gatta. Natomiast już jesienią w Galerii Cuprum Arena w Lubinie do grona najemców dołączy marka TK Maxx.

Zmiany w Cuprum Arena

– Rok 2019 to dla nas rok przełomowy, zmiany, które dokonują się w Cuprum Arena dotyczą nie tylko zmian w tenant mixie, czy na poziomie lokali najemców, ale obejmują również zmiany w obiekcie – mówi Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzaniem obiektem.

W tym roku Cuprum Arena zmodernizowała system parkingowy wyposażając go w wygodne dla klientów rozwiązania, zmieniło się oświetlenie w galerii, modernizacja objęła również zabudowę strefy food court, w której zyskano 30 proc. miejsc dla klientów, a także zaaranżowano nowe strefy wypoczynkowe wyposażone w designerskie meble oraz komfortową zabudowę coworkingową. W tym roku przeprowadzony zostanie również generalny remont toalet.

Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum handlowo – rozrywkowym o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali handlowo – rozrywkowych. Jest doskonale położona – w sercu Zgłębia Miedziowego, a dzięki rozbudowie dróg szybkiego ruchu, jest miejscem, do którego łatwo i szybko mogą dojechać mieszkańcy całego regionu.