Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Leger Franco Feruzzi wchodzi do Galerii Północnej

Kolejna znana marka odzieżowa wybrała Galerię Północną na lokalizację swojego nowego sklepu. Tym razem do najemców centrum handlowego dołączyła polska sieć odzieży męskiej – Leger Franco Feruzzi, zajmując powierzchnię 111 mkw.

Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference.

Nowy salon Leger Franco Feruzzi znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Północnej, w pobliżu salonu Media Expert. Marka oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży casualowej utrzymanej w stylu miejskim, jak i stroje eleganckie. W ofercie dostępne są m.in. spodnie, swetry, t-shirty, kurtki, koszule na każdą okazję, a także wysokiej jakości marynarki oraz płaszcze. Ofertę sklepu uzupełniają efektowne akcesoria – krawaty, muchy, spinki do mankietów, paski oraz buty.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Leger Franco Feruzzi to kolejny salon w naszej galerii z ofertą odzieży męskiej. Marka oferuje rozmaite kolekcje ubrań, poczynając od stylizacji casualowych, kończąc na tych bardziej eleganckich, idealnych na spotkanie biznesowe, czy ważną uroczystość. Wierzymy, że tak rozbudowana oferta sklepu spotka się z zainteresowaniem zarówno naszych stałych, jak i nowych klientów – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager Galerii Północnej.

Marka Leger Franco Feruzzi jest obecna na rynku od początku lat 90-tych. Firma skupia się na produkcji oryginalnych kolekcji odzieży męskiej, wyróżniających się wysoką jakością materiałów oraz nietuzinkowym wzornictwem. Jej adresatem są mężczyźni ceniący w modzie dobry styl, jakość i wygodę.

Galeria Północna: ponad 200 sklepów na 64 tys. mkw.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV EURO AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

GTC stawia na region CEE

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 43 budynków komercyjnych oferujących ponad 703.000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje ponad 425.000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których blisko 103.000 jest w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.