Van Graaf tworzy nowy showroom w stolicy

Van Graaf rozpoczyna współpracę z showroomem Tweed. Jeden z największych domów mody typu multibrand, oferujący różnorodne kolekcje międzynarodowych marek, zaprezentuje swoją jesienno-zimową kolekcję 2019/2020 w nowym showroomie w Warszawie. Od czerwca miejscem spotkań stylistów z marką Van Graaf  będzie Tweed.

Właścicielka, Agata Najsznerska, była modelka (pierwsza z Europy Wschodniej, która pracowała dla agencji Elite) i stylistka jest przekonana, że doświadczenie zdobyte przez ostatnich 15 lat działalności showroomu oraz profesjonalne i kreatywne podejście do klienta zapewnią marce odpowiednią widoczność i wzbudzą zainteresowanie świata mody. Dodatkowym atutem showroomu jest przestronna siedziba w zabytkowej kamienicy Emila Wedla, która gwarantuje atrakcyjne warunki eksponowania kolekcji.

17 salonów Van Graaf

Van Graaf to oferuje linie typu basic, najnowszą modę młodzieżową i designerskie kolekcje prosto z wybiegów. Multibrand zapewnia profesjonalne doradztwo i obsługę. Od 2016 oferuje zakupy online na www.vangraaf.com. Obecnie pod szyldem tej marki działa 17 salonów zlokalizowanych w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Węgrzech oraz na Łotwie. Najnowszy, a drugi w Warszawie, salon został otwarty pod koniec maja 2019 roku w Galerii Młociny.

– Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej lokalizacji w Warszawie, aby otworzyć drugi w stolicy dom mody Van Graaf. Udało się – otworzyliśmy się w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach, która zaistnieje na mapie stolicy nie tylko jako kolejne centrum handlowe, ale także miejsce spotkań oferujące unikatowe możliwości rozrywki i spędzania czasu wolnego – mówi Kamil Kresa, menedżer salonu Van Graaf w Galerii Młociny.

Showroom Tweed jest zespołem ludzi i narzędzi kreujących platformę umożliwiającą umieszczanie w prasie i internecie zdjęć asortymentu należącego do producentów lub dystrybutorów działających w strefie mody. Prowadzi showroom stacjonarny i wirtualny. Właścicielką showroomu jest Agata Najsznerska, była modelka i stylistka posiadająca duże doświadczenie w pracy z magazynami o modzie. Stanowi wykwalifikowanego partnera zarówno dla stylistów jak i firm odzieżowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl