Leroy Merlin otwiera sklep w Katowicach

13 czerwca 2019 roku Leroy Merlin Katowice Baildona powita pierwszych klientów. Jest to 64. sklep sieci w Polsce i już dziesiąty market Leroy Merlin na mapie województwa śląskiego. Nowy sklep łączy w sobie funkcję marketu i atrakcyjnego miejsca spotkań.

– Razem z moim zespołem zapraszam na zakupy do naszego sklepu. Zachęcam do zapoznania się z naszą najlepszą ofertą, która została przygotowana w odpowiedzi na lokalne potrzeby mieszkańców Katowic oraz okolic – komentuje Mirosław Janota, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Baildona w Katowicach.

Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest w historycznym miejscu przy ul. Baildona – XV – wiecznej kuźni i tartaku, słynących z produkcji materiałów budowalnych. Z początkiem XIX wieku John Baildon, szkocki inżynier uważany za prekursora współczesnego hutnictwa żelaza, przekształcił to miejsce w hutę, która wpisała się w świadomość mieszkańców Katowic jako Huta Baildon.

10 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej Leroy Merlin

W sklepie Leroy Merlin Katowice Baildona, o powierzchni całkowitej 10 tys. mkw., znajduje się trzynaście działów handlowych, z ponad 35 tys. produktów. Głównym wyróżnikiem sklepu jest inspiracyjna strefa aranżacji łazienkowych i kuchennych oraz bogata oferta produktów do ogrodu. Oprócz usług projektowych, w ofercie sklepu znajdują się również usługi montażowe zakupionych produktów, a także możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji klientów oraz fachowców  sklep udostępnia „Szkołę remontu” – specjalną, wielofunkcyjną pracownię, gdzie klienci i fachowcy będą mogli korzystać z niej tak jak z warsztatu wyposażonego we wszystkie narzędzia niezbędne majsterkowiczom. Dla zmotoryzowanych, market oddaje przestronny parking z 570 miejscami postojowymi, a także klimatyczną cukiernię.

Zespół ponad 160 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. W ramach nowoczesnych narzędzi pracy, każdy pracownik korzysta ze służbowego smartfonu z dostępem do aplikacji przyspieszających obsługę klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl