Thai Express rozwija sieć restauracji w centrach handlowych

Rośnie sieć restauracji Thai Express. Koncept właśnie zawitał z pierwszym lokalem do Gliwic. Restauracja znajduje się w centrum handlowym Forum.

Thai Express oferuje dania kuchni orientalnej. Nowo otwarta restauracja mieści się w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze centrum handlowego. Sieć stawia przede wszystkim na centra handlowe i najchętniej w nich otwiera nowe punkty. Aktualnie tworzy ją 12 lokali na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz Małopolski. Thai Express jest obecny m.in. w Silesia City Center, CH Plejada, Galerii Sudeckiej, Alei Bielany.

– Projektując nasze lokale przykładamy ogromną wagę także do ich estetyki. Oprócz wyjątkowego smaku naszych potraw jest to kolejny atut sieci Thai Express. Cieszymy się, że dzięki współpracy z CH Forum jesteśmy obecni już także na rynku gliwickim – mówi Andrzej Pham z Thai Express.

12 restauracji Thai Express

Specjalnością nowo otwartej restauracji (pow. 66 mkw.) są potrawy kuchni orientalnej, a zwłaszcza  dania na gorących półmiskach oraz zupy na bazie mleka kokosowego. Ich przygotowaniem zajmują się wysoko wykwalifikowani kucharze, z doświadczeniem w hotelach w Tajlandii.

– Thai Express, to sieć restauracji orientalnych, wyróżniających się klimatycznymi wnętrzami i smacznym, aromatycznym menu. Cały czas się rozwijamy, szukamy nowych wyzwań smakowych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej a w szczególności tajskiej. Wykorzystujemy świeże, oryginalne przyprawy, które przeniosą Cię w zupełnie inny świat, pozwolą poznać nowe doznania smakowe. W wybranych lokalizacjach oferujemy również dania sushi – informują przedstawiciele sieci.

Właścicielem brandu jest Thai Express sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.