Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

NEPI Rockcastle: nowi najemcy sportowi w zabrzańskim Platanie

W zabrzańskim CH Platan rozpoczęły działalność dwa nowe sklepy sportowe z Grupy MIG. Lokale zajęły powierzchnię 470 mkw. Obiekt należy do NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

14 czerwca w CH Platan w Zabrzu zostały otwarte dwa salony z portfolio Grupy MIG. Do grona najemców obiektu dołączyły marki, Sizeer oraz 50 Style. Nowo otwarte salony łącznie zajmują powierzchnię 470 mkw. Sizeer zajął lokal o metrażu, 221 mkw., natomiast 50 Style wynajął 249 mkw. powierzchni. Sklepy mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu RTV Euro AGD oraz restauracji Pizza Dominium. Najbliższe wejście do lokali od strony Pl. Teatralnego.

Sklepy z Grupy MIG zajmują powierzchnię 470 mkw.

Sizeer ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które stawiają na indywidualizm i różnorodność, a ich największą inspiracją jest miasto.  W asortymencie dominują sneakery kultowych brandów, takich jak: adidas, New Balance, Nike, Puma czy Reebok. Z kolei w sklepie 50 Style odwiedzający znajdą, m.in. markowe buty czy odzież stylu sportowym, outdoorowym, lifestyle’owym i casualowym na każda porę roku. Wśród czołowych partnerów sieci są: Adidas, Feewear, Nike, Puma, Reebok, Umbro.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Nowi najemcy to multibrandowe sklepy sprzedające produkty popularnych marek. W ich ofercie znajdą się ubrania oraz obuwie. Sizeer i 50 Style doskonale uzupełniają nasze portfolio najemców. Cieszymy się, że dzięki tym znanym i lubianym brandom zaoferujemy klientom Platana jeszcze pełniejszą ofertę produktów sportowych – mówi Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Operatorem sklepów Sizeer i 50 style jest Grupa MIG (Marketing Investment Group), która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 25 lat. MIG jest wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O’Neill, Lotto, Umbro, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Obecnie Grupa MIG dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej.

Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni blisko 40 tys. mkw. GLA znajduje się 100 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.