Nowe marki w Galerii Korona Kielce

Korona Kielce

W Galerii Korona Kielce zadebiutowało aż pięć nowych marek. Do grona najemców dołączyła należąca do Grupy CCC sieć eobuwie.pl. Marka zajęła 427-metrowy salon. Eobuwie.pl oferuje klientom bardzo duży wybór obuwia, torebek oraz akcesoriów. W ofercie salonu w Galerii Korona Kielce klienci znajdą 60 tys. produktów od 450 marek.

Ofertę modową galerii uzupełniły marki Ochnik, Tatuum i Guess. Polska marka Ochnik zajęła 181- metrowy salon, w który dostępny jest pełen asortyment sieci.  Tatuum – marka, która z sukcesem funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat – zajęła salon o powierzchni 141 mkw.  Wśród nowych najemców obiektu znalazła się także amerykańska sieć Guess, która posiada swoje sklepy w ponad 95 krajach na świecie. W Polsce marka zadebiutowała w 2012 roku otwierając pierwszy flagowy sklep w Warszawie. Kontynuując ekspansję na polskim rynku na kolejną lokalizację wybrała 227-metrowy salon w kieleckiej galerii.

Segment spożywczy galerii wzmocnił lider handlu spożywczego – sieć Carrefour. Sklep w formacie Carrefour Market w Galerii Korona Kielce zajmuje blisko 2 tys. mkw i jest jedynym marketem  w tym formacie w Województwie Świętokrzyskim.

– Realizowany proces wpływający na podnoszenie atrakcyjności centrum przełożył się na pozytywne zmiany w jego funkcjonowaniu. Galeria Korona Kielce odnotowuje systematyczny wzrost obrotów najemców oraz odwiedzalności. Wzrost wyników jest dowodem, że podjęty przez nas kierunek rozwoju jest słuszny – mówi Jakub Puchalski.

Galeria Korona Kielce

Galeria Korona Kielce oferuje 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni oraz restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkowo sportową obejmującą między innymi Multikino z dziewięcioma salami kinowymi, klub fitness Zdrofit ze strefą wellness oraz klub Squash Korona. Klienci mają do swojej dyspozycji 1 tys. miejsc parkingowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl