NEPI Rockcastle: nowi najemcy sportowi w zabrzańskim Platanie

W zabrzańskim CH Platan rozpoczęły działalność dwa nowe sklepy sportowe z Grupy MIG. Lokale zajęły powierzchnię 470 mkw. Obiekt należy do NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

14 czerwca w CH Platan w Zabrzu zostały otwarte dwa salony z portfolio Grupy MIG. Do grona najemców obiektu dołączyły marki, Sizeer oraz 50 Style. Nowo otwarte salony łącznie zajmują powierzchnię 470 mkw. Sizeer zajął lokal o metrażu, 221 mkw., natomiast 50 Style wynajął 249 mkw. powierzchni. Sklepy mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu RTV Euro AGD oraz restauracji Pizza Dominium. Najbliższe wejście do lokali od strony Pl. Teatralnego.

Sklepy z Grupy MIG zajmują powierzchnię 470 mkw.

Sizeer ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które stawiają na indywidualizm i różnorodność, a ich największą inspiracją jest miasto.  W asortymencie dominują sneakery kultowych brandów, takich jak: adidas, New Balance, Nike, Puma czy Reebok. Z kolei w sklepie 50 Style odwiedzający znajdą, m.in. markowe buty czy odzież stylu sportowym, outdoorowym, lifestyle’owym i casualowym na każda porę roku. Wśród czołowych partnerów sieci są: Adidas, Feewear, Nike, Puma, Reebok, Umbro.

– Nowi najemcy to multibrandowe sklepy sprzedające produkty popularnych marek. W ich ofercie znajdą się ubrania oraz obuwie. Sizeer i 50 Style doskonale uzupełniają nasze portfolio najemców. Cieszymy się, że dzięki tym znanym i lubianym brandom zaoferujemy klientom Platana jeszcze pełniejszą ofertę produktów sportowych – mówi Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Operatorem sklepów Sizeer i 50 style jest Grupa MIG (Marketing Investment Group), która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 25 lat. MIG jest wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O’Neill, Lotto, Umbro, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Obecnie Grupa MIG dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej.

Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni blisko 40 tys. mkw. GLA znajduje się 100 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.