PARTNERZY PORTALU

Bezpieczne usługi finansowe z Euronetem

Ponad 7,7 tys. bankomatów i wpłato-bankomatów Euronet Polska umożliwia klientom indywidualnym i biznesowym dostęp do bezpiecznych usług finansowych w dogodnym miejscu i czasie, 24 godziny na dobę, przez cały rok. Oprócz wpłaty i wypłaty gotówki, klienci mogą korzystać z szeregu rozwiązań, m.in. Przekazu Bankomatowego, Wpłaty Darowizny, czy doładowania GSM. Reklama na urządzeniach oraz wpłaty dla firm to z kolei oferta sieci dla biznesu.

Bankomaty i wpłato-bankomaty Euronet Polska są zlokalizowane w miejscach najbardziej dogodnych dla klientów, takich jak galerie i centra handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe, stacje kolejowe, restauracje, lotniska, placówki bankowe. Oprócz stałych lokalizacji sieć instaluje również urządzenia sezonowe: latem są to przede wszystkim miejscowości nadmorskie oraz na Mazurach, zimą najpopularniejsze ośrodki narciarskie.

Szybko, wygodnie, bezpiecznie i o każdej porze

Dogodna lokalizacja bankomatów oraz wpłato-bankomatów gwarantuje bezpieczny i łatwy dostęp do gotówki o dowolnej porze. Klienci mogą również korzystać z takich funkcjonalności urządzeń, jak wypłata Euro, co może być szczególnie przydatne przed zagranicznym wyjazdem czy przekazanie darowizny na konta wybranych organizacji od 1 zł do 500 zł. Euronet Polska umożliwia również szybkie, bezpieczne i wygodne przesłanie gotówki drugiej osobie z bankomatu do bankomatu za pomocą Przekazu Bankomatowego. W urządzeniach sieci są również dostępne bezprowizyjne doładowania telefonów w systemie pre-paid. Bankomaty i wpłato-bankomaty Euronet Polska umożliwiają także wypłatę i wpłatę gotówki za pomocą BLIKa, bez użycia karty płatniczej.

Euronet partnerem w biznesie

Klientom biznesowym Euronet Polska proponuje rozwiązania, które znacząco ułatwiają prowadzenia działalności oraz mogą być wykorzystywane jako narzędzia marketingowe. Dodatkowo sieć udostępnia przestrzeń reklamową na swoich urządzeniach. Wśród udogodnień dla biznesu w ofercie Euronet Polska jest Wpłata dla firm, która umożliwia wpłatę gotówki np. z utargu o dowolne, dogodnej dla klienta porze. Transakcja realizowana jest przy pomocy indywidualnej karty wpłatomatowej, wpłacone środki są przelewane następnego dnia roboczego po zdeponowaniu w wpłato-bankomacie na dowolny rachunek prowadzony w polskim banku, a raport ze wszystkimi transakcjami trafia do kontrahenta.

W skali miesiąca Euronet Polska realizuje około 14 mln transakcji, około połowa nich realizowana jest przez unikalnych użytkowników kart, dlatego  bankomaty i wpłato-bankomaty sieci mogą być wykorzystywane jako nowoczesnym medium o szerokim zasięgu, które  umożliwiają dotarcie z przekazem reklamowym do odbiorców. Z kolei opcję wypłata bez karty można wykorzystać jako świetne narzędzie marketingowe, umożliwiające właśnie wypłatę nagród w konkursach i loteriach.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy