Nowi najemcy i przedłużone umowy w Sky Tower

Wielotorowe zmiany zachodzące w Sky Tower przyciągają najemców z charakterystyczną, wyróżniającą na tle innych obiektów Wrocławia, ofertą. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła poradnia medyczna Lux Med oraz wrocławska galeria sztuki DNA Gallery. Powierzchnia nowo wynajętych lokali wynosi ponad 248 mkw. Z kolei Starbucks i Esotiq postawiły na przedłużenie współpracy.

Od początku roku Sky Tower wdraża nową strategię, zakładającą m.in. dywersyfikację oferty i rozwój tenat-mix, dostosowanego do oczekiwań rynkowych. Nowi najemcy i przedłużone umowy potwierdzają, że konsekwentnie realizowane działania przynoszą zamierzone efekty.

Do Sky Tower dołączył Lux Med, który zastąpił ofertę Kliniki Gabclinic. Nowa poradnia medyczna proponuje usługi specjalistyczne z zakresu psychiatrii i psychologii. Gabinety Lux Med zajmują ponad 148 mkw. powierzchni na poziomie 0.

Lux Med to kolejny już najemca Sky Tower, świadczący usługi z sektora zdrowotnego. Na terenie Sky Tower funkcjonuje także Klinika Okulistyczna Optegra oraz – od niedawna – wielospecjalistyczna poradnia medyczna Analgomed, stosująca najnowocześniejsze sposoby leczenia bólu. W ostatnim czasie wprowadziła ona kolejną metodę – arteterapię, przy współpracy z nowym najemcą obiektu. Jest nim DNA Gallery. Ta wrocławska galeria sztuki, będąca również domem aukcyjnym, zajmuje się promowaniem prac młodych i utalentowanych artystów, którzy z powodzeniem wystawiają swoje dzieła na najważniejszych zagranicznych rynkach: w Londynie, Berlinie czy Nowym Jorku. Sky Tower to ważny punkt na mapie kulturalnej Wrocławia, a oferta DNA Gallery uzupełnia propozycję spędzania wolnego czasu w obiekcie, w którym cyklicznie odbywają się także koncerty, wystawy i warsztaty.

– Zarówno umowy z nowymi najemcami, jak i przedłużenia współpracy, wpisują się w naszą nową strategię rekomercjalizacji i remodelingu. Systematycznie budujemy unikalną ofertę, modernizujemy cały obiekt i poszerzamy zakres dostępnych usług. Organizujemy także szereg wydarzeń budujących pozycję Sky Tower jako miejsca, które warto odwiedzać, by przyjemnie spędzać tu czas – podkreśla Monika Woźniak, Leasing Manager w LC Corp.

Na dłużej w Sky Tower

Na przedłużenie najmu w Sky Tower zdecydował się Starbucks, międzynarodowa sieć ceniona za aromatyczną kawę z różnych zakątków świata i wyroby piekarnicze. Kawiarnia znajduje się na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię ponad 166 mkw. Drugim najemcą, który postanowił kontynuować współpracę z obiektem, jest ekskluzywna marka bielizny Esotiq. Produkty polskiego producenta cieszą się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Salon w Sky Tower, mający powierzchnię ponad 100 mkw., znajduje się na poziomie 0.

Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce w kategoriach wysokość do dachu (212 m) oraz wysokości do najwyżej położonego piętra, to miejsce niezwykłe, wyróżniające się doskonałą lokalizacją oraz wyjątkową, nowoczesną architekturą i niepowtarzalnym stylem. Powierzchnie biurowe zajmują ponad 40 tys. mkw., a powierzchnia przeznaczona dla butików, galerii sztuki, kawiarni, restauracji i punktów usługowych, obejmuje 25 tys. mkw. W części rekreacyjnej znajduje się galeria rozrywki, SPA, centrum sportowe i medyczne. Sky Tower posiada rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji, otwartą do późnych godzin nocnych – Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy. Działa tu także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli – Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych dostępnych w Sky Tower: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski czy biuro podróży. Kierowcy mają do dyspozycji 1,5 tys. miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia obiektu, otwartego w marcu 2013, wynosi ok. 171 tys. mkw. Na 49 piętrze uruchomiono najwyższy punkt widokowy w Polsce, który jest ogromną atrakcją turystyczną. Sky Tower to jedno z największych przedsięwzięć w stolicy Dolnego Śląska, to nowy symbol miasta.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.