Więcej usług w N-Parku w Starej Iwicznej

W N-Parku w Starej Iwicznej (na granicy z Piasecznem) otwarty został salon fryzjersko-kosmetyczny New Look. Zajął powierzchnię 79 mkw. N-Park w Starej Iwicznej, w aglomeracji warszawskiej, działa od listopada ubiegłego roku. Jego inwestorem jest firma Napollo.

Wśród najemców obiektu znajdują się m.in.: RTV Euro AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Funkcjonują również placówka Lux Med oraz restauracja Pizza Hut. Na przełomie sierpnia i września tego roku otwarty zostanie market spożywczy Aldi.

W salonie fryzjersko-kosmetycznym New Look świadczone są profesjonalne usługi fryzjerskie oraz manicurzystki. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych firm Wella, Indigo, Semilac.

– Oferta N-Parku to szeroki asortyment produktów nie tylko w kategorii convenience, ale również charakterystycznych dla zakupów incydentalnych i specjalistycznych – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. – Salon fryzjersko-kosmetyczny bardzo dobrze wpisuje w ofertę usług lokalnych, adresowanych przede wszystkim do stałych klientów – mieszkańców okolicznych osiedli – dodaje Dorota Beltrani.

Kolejne inwestycje Napollo w przygotowaniu

N-Park w Starej Iwicznej znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Dla wygody odwiedzających do wszystkich placówek handlowych wejścia zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku, stojaki rowerowe oraz stanowiska ładowania pojazdów elektrycznych.

Otwarcia kolejnych N-Parków Napollo planuje we Wrocławiu, Gdańsku oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format parków handlowych pn. N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów. Napollo realizuje również inwestycje mieszkaniowe. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.