Galeria Tęcza pozyskuje nowego najemcę

28 czerwca, w Galerii Tęcza w Kaliszu nastąpi otwarcie sklepu europejskiej sieci dyskontów Pepco. Lokal mieści się na poziomie 1 w bezpośrednim sąsiedztwie Monnari.

­– Serdecznie zapraszamy do salonu Pepco w Galerii Tęcza. To obecnie jeden z najpopularniejszych sprzedawców w swojej  kategorii, dlatego jesteśmy pewni, że jego obecność w naszym centrum spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Jako zarządca, cały czas dbamy, aby w Galerii Tęcza oferta najemców odpowiadała trendom rynkowym, a nasi klienci mogli korzystać ze sklepów odpowiadających im potrzebom – mówi Monika Krawczak, dyrektor Galerii  Tęcza w Kaliszu.

Pepco to samoobsługowe sklepy dyskontowe oferujące optymalny asortyment w najniższych cenach. W Polsce marka jest obecna od 1999 roku. W nowo otwartym salonie w Centrum Handlowym Galeria Tęcza klienci będą mogli wybierać spośród szerokiego i różnorodnego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych akcesoriów oraz  zabawek dla dzieci. W ofercie sklepu znajdują się również artykuły wyposażenia wnętrz – akcesoria do kuchni i łazienki, dekoracje, artykuły ułatwiające przechowywanie oraz tekstylia i zastawa stołowa. Za komercjalizację Galerii Tęcza odpowiada firma CREAM.

Galerią Tęcza w Kaliszu zarządza CREAM

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W Galerii znajduje się ponad 60 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World (czynny 24 h), nowoczesne kino Cinema3D z 5 salami, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, pokój rodzica oraz restauracje i kawiarnia. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy.

Za zarządzanie i administrację Galerią Tęcza w Kaliszu odpowiada firma CREAM oferująca pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing pow. handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl