Smyk otwiera dwa nowe sklepy

Pod koniec czerwca sieć Smyk oferująca ubranka, zabawki oraz akcesoria dla dzieci otwiera dwa nowe sklepy. Nowo otwarte punkty znajdować się będą w Premium Park w Łowiczu oraz centrum handlowym Tkalnia w Pabianicach.

– Za pośrednictwem sklepu internetowego smyk.com i sieci sklepów stacjonarnych staramy się zapewnić klientom jak najłatwiejszy dostęp do naszej oferty. Teraz również za pośrednictwem nowych lokalizacji w Łowiczu oraz Pabianicach, gdzie w pierwszych dniach od otwarcia na klientów czekają ciekawe promocje – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

27 czerwca został otwarty sklep Smyk w Premium Park w Łowiczu. Zajmuje on powierzchnię 240 mkw. Natomiast 29 czerwca ruszy sklep marki w Centrum Handlowym Tkalnia w Pabianicach. Nowy Smyk w Tkalni zajmie powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

Pod marką Smyk działa ponad 180 sklepów

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci w wieku 0-14 lat „pod jednym dachem”. Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim Cool Club i Smiki, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub w sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Na koniec 2018 roku sieć sklepów Smyk obejmowała 179 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.