scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Home&you zadebiutowało w CH Bielawy i Czyżyny

homeyou-w-ch-czyzyny-fot-newbridge-1

Salony znanej polskiej sieci z wyposażeniem wnętrz pojawiły się pod koniec czerwca br. w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu oraz w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie. Zarządcą  obiektów jest spółka Apsys Polska.

– Home&you to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek z branży home&decoration w Polsce. Z tego względu był to naturalny wybór, gdy planowaliśmy rozwój tej części oferty naszych centrów. Dzięki otwarciom w Bielawach i Czyżynach wielbiciele nowinek wnętrzarskich zyskali kolejny sklep, w którym mogą zrobić ciekawe zakupy. Nowy najemca to więc idealne dopełnienie naszego tenant-mix –  mówi Elwira Pyrkowska, Asset Manager w Newbridge Poland.

– Sklepy z tego segmentu należą do największych w centrach Newbridge i najchętniej odwiedzanych przez naszych klientów. Co więcej, są to częste destynacje rodzin, czyli grupy, która stanowi dominującą część odwiedzających Czyżyny i Bielawy. To z myślą o nich tak komponujemy ofertę, aby była urozmaicona i odzwierciedlała różnorodne potrzeby zakupowe. W efekcie tworzymy jedną z najciekawszych ofert wyposażenia wnętrz w tej części Krakowa oraz Torunia  – dodaje Elwira Pyrkowska.

Podwójny debiut home&you

W krakowskim Centrum Handlowym Czyżyny poszerzona o nowego najemcę oferta „home” liczy aktualnie 6 sklepów. Do ich asortymentu należą np. meble, dodatki i dekoracje do domu czy artykuły gospodarstwa domowego. Swoje salony w CH Czyżyny mają także m.in. Jysk, Leroy Merlin czy Mango.

W Centrum Handlowym Bielawy razem z nowym najemcą można znaleźć tutaj 4 sklepy z wyposażeniem. Oprócz home&you od lat działa w Toruniu chociażby salon Jysk, a także RTV Euro AGD oraz Rebel Electro, oferujące szeroki wybór sprzętu gospodarstwa domowego, elektroniki i multimediów do domu czy mieszkania. Z kolei w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu zlokalizowany jest Leroy Merlin.

Nowy najemca oznacza więc jeszcze mocniejszą ofertę dla obu centrów. A co skłoniło markę home&you do inwestycji w Czyżynach i Bielawach?

– Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, marka home&you powiększa swoją sieć sprzedaży o kolejne salony w atrakcyjnych lokalizacjach. Do grona 144 salonów w Polsce, pod koniec czerwca dołączyły dwa kolejne, zlokalizowane w CH Bielawy w Toruniu oraz CH Czyżyny w Krakowie. Do dyspozycji klientów przeznaczono odpowiednio 438 m kw. i 553 m kw.  powierzchni, która została urządzona w najnowszym koncepcie wizualnym – mówi Arkadiusz Sobczak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Detalicznej home&you.

Jak przyznają przedstawiciele marki, otwarcia kolejnych salonów podyktowane są coraz większymi wymaganiami kupujących w zakresie tego segmentu produktów.

– Nowe lokalizacje oraz większe powierzchnie sprzedażowe w nowej odsłonie to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którym, jako lider w branży home&decor, chcemy sprostać. Z tego też powodu, równolegle prowadzimy projekt poszerzania oferty asortymentowej sklepów stacjonarnych, wprowadzając do nich produkty, które do tej pory dostępne były jedynie w sprzedaży internetowej – informuje Arkadiusz Sobczak.

Home&you jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, która istnieje już od ponad 20 lat. W nowootwartych salonach w Krakowie oraz Toruniu klienci znajdą wszystko, co niezbędne do urządzenia domu lub mieszkania m.in. meble, oświetlenie, dywany, zegary, tkaniny, dekoracje oraz akcesoria. W asortymencie znajduje się szeroki wybór tekstyliów domowych oraz elementów do dekoracji m.in. salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki, kuchni czy jadalni.

Centra convenience atrakcyjne dla najemców

Jak pokazują ostatnie miesiące, rozpoznawalne i mocno osadzone w swoim sąsiedztwie centra convenience przyciągają najemców. Tylko w ostatnich dwóch miesiącach w Centrum Handlowym Bielawy otworzyły się piekarnia Bartkowscy oraz salon sieci Kodano Optyk, umowę najmu przedłużyły natomiast RTV Euro AGD, Douglas oraz Rossmann. Już niebawem pojawi się tu także salon Big Star oraz Queen w nowej lokalizacji.

Podobny trend widać w Krakowie. W CH Czyżyny do grona najemców w ostatnich miesiącach dołączyły znane marki odzieżowe dla kobiet Orsay oraz Queen, salon z modą męską Pierre Cardin oraz popularny jeansowy brand Big Star. Z kolei marka Pawo przedłużyła umowę i rozbudowała swój salon. W lipcu planowane jest również otwarcie kawiarni Nakielny w obiekcie.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie oraz Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu jest Newbridge Poland. Obiekty zarządzane są natomiast przez Apsys Polska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required