Nowy salon eobuwie.pl naszpikowany nowoczesnymi technologiami

28 czerwca eobuwie.pl otworzyło sklep stacjonarny w centrum handlowym Forum Gdańsk. Marka zaskoczyła odwiedzających, oferując im szereg atrakcji, dotychczas nie widzianych w innych, słynących z zaawansowanej technologii, sklepach marki. W dniach premiery sklepu, w roli jednego ze sprzedawców występował humanoidalny robot, Pepper, a przed sklepem klienci mogli, jako pierwsi w Polsce, przetestować “foot truck” – czyli mobilny sklep eobuwie, mieszczący się w specjalnej, zautomatyzowanej naczepie ciężarówki.

Poza atrakcjami technologicznymi, do dyspozycji gości oddano również strefę relaksu oraz punkt indywidualnej customizacji obuwia.

– Eobuwie.pl konsekwentnie realizuje ideę omnichannel, starając się trzymać kontakt z klientami w każdej możliwej formie. Obok poszerzania oferty internetowej stawia na rozwój sieci retail. – Cały czas, zainspirowani potrzebami naszych klientów, sięgamy po najnowsze rozwiązania technologiczne, które inspirują i pomagają w zrobieniu idealnych zakupów. Cieszymy się, że teraz możemy je zaproponować również mieszkańcom Trójmiasta – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl.

W salonie eobuwie.pl w Gdańsku dostępny oczywiście jest punkt skanowania systemu esize.me – pozwalającego dopasować rozmiar buta do dowolnego klienta, na podstawie indywidualnego skanu stopy w 3D. Poza esize.me, wśród udogodnień dla klientów znajduje się kilkadziesiąt tabletów z aplikacją eobuwie.pl oraz punkty do samodzielnego odbioru zamówień internetowych.

– Skan wykonuje się raz, jest on darmowy. Potem warto przypisać go do swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i w dowolnym momencie, czy to podczas zakupów stacjonarnych czy online, korzystać z rekomendacji. Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą już oferujemy naszym klientom – precyzuje Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Salon w CH Forum Gdańsk zajmuje ponad 1,3 tys. mkw., z czego sala sprzedaży zajmuje ok. 300 a magazyn butów ok 1000 m kw. Duża powierzchnia zapewnia większe możliwości magazynowe i logistyczne. Buty dostępne na miejscu dostarczane są do klienta w 3 minuty od momentu złożenia zamówienia. Możliwość składowania większej ilości towaru usprawni także dostawy oraz realizację, dostępnej już w kilku miastach, usługi Same Day Delivery – dostawy w 3 godz. na terenie danej aglomeracji.

eobuwie.pl jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 50 tys. modeli ponad 500 marek. Spółka działa obecnie na 14 europejskich rynkach i dynamicznie zwiększa skalę działalności. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi esize.me oraz tworzeniu sklepów stacjonarnych Spółka zmierza w kierunku rzeczywistej integracji kanałów sprzedaży on-line i off-line.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl