Stop Shop Siedlce z trzema markami LPP

Stop Shop Siedlce, Immofinanz

Firma deweloperska Immofinanz, która realizuje w Siedlcach budowę swojego ósmego parku handlowego Stop Shop w Polsce, upubliczniła, że w gronie przyszłych najemców dla tej nieruchomości znajdą się aż trzy marki odzieżowe należące do polskiej grupy LPP. Na łącznej powierzchni 2,7 tys. mkw. przyszli klienci tego obiektu będą mogli wybierać z bogatej oferty znanych i lubianych sklepów House, Cropp oraz Snsay. Stop Shop Siedlce to łącznie ponad 14 tys. mkw. powierzchni pod wynajem z 24 sklepami. Otwarcie parku handlowego planowane jest na wiosnę 2020 roku.

Immofinanz jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Marki LPP zajmą powierzchnię 2,7 tys. mkw.

Spośród wszystkich trzech „brandów” LPP największą powierzchnię w siedleckim projekcie – bo aż 1,2 tys. mkw., zajmie Sinsay, który dedykuje swoje kolekcje młodym kobietom. Cropp i House natomiast otworzą w Stop Shop Siedlce swoje sklepy na takich samych powierzchniach, tj. po 750 mkw. każdy. Cropp to marka streetwearowa, która od 2004 roku wpisuje się w przestrzeń miejską i szeroko pojęty urban lifestyle. W salonach House doskonale odnajdują się zarówno wielbiciele miejskiego stylu, podążający za trendami, jak i osoby lubiące odważne rozwiązania modowe, z akcentami w stylu folk czy vintage.

– Fakt, że LPP wybrało nasz projekt w Siedlcach dla trzech swoich marek, jest kolejnym krokiem potwierdzającym długofalową i owocną współpracę między naszymi firmami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Aktualnie sklepy LPP są obecne we wszystkich naszych polskich centrach handlowych VIVO! tj. w Lublinie, Pile, Stalowej Woli i Krośnie. Teraz dodatkowo dzięki podpisanym właśnie umowom w Siedlcach, LPP zadebiutuje także w ramach naszej polskiej sieci parków handlowych Stop Shop – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

Stop Shop Siedlce to aktualnie największy „retailowy” projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką Stop Shop w portfelu Immofinanz na terenie kraju. Inwestycja powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. Łączny zasięg Stop Shop Siedlce oszacowano na 175 tys. osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

Stop Shop Siedlce w portfelu Immofinanz

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe Stop Shop, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,3 mld euro obejmujący ponad 220 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl