Galeria Korona Kielce wzmacnia segment spożywczy o market Carrefour

Do grona najemców Galerii Korona Kielce dołączyła marka Carrefour, która zajęła blisko 2 tys. mkw. – W ostatnim czasie w naszym obiekcie zadebiutował nowy operator spożywczy – supermarket Carrefour, który jest jednym ze światowych liderów handlu spożywczego. Jesteśmy przekonani, że wzbogacenie oferty tak znaną i rozpoznawalną marką sprosta oczekiwaniom naszych klientów – mówi Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzaniem obiektem.

Ta prestiżowa lokalizacja jedynego w tym formacie supermarketu Carrefour w województwie świętokrzyskim wydaje się być naturalna dla dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów spożywczych. Galeria Korona Kielce położona jest w ścisłym centrum miasta, swoją ofertą wyróżnia się na tle konkurencji, a klientom zapewnia komfort zakupów. Duży potencjał tego miejsca potwierdzają rosnące wyniki frekwencji.

– Mieszkańcy Kielc uzyskali dostęp do pierwszego w mieście supermarketu sieci – mówi Wojciech Sypień, dyrektor regionalny supermarketów w Carrefour Polska. – Przy wyborze produktów dostępnych w marketach Carrefour koncentrujemy się przede wszystkim na ich jakości, dlatego nasi klienci znajdą tu codziennie dostarczone od lokalnych dostawców owoce i warzywa, mięso od polskich producentów, wędliny bez konserwantów oraz świeże ryby – dodaje.

To, co wyróżnia markę Carrefour to jej koncept Zdrowa Półka, na którym nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkty dla siebie. W ofercie konceptu znalazł się szeroki wybór artykułów bio, bezglutenowych, bez laktozy czy bez dodatku cukru, a także produktów pochodzenia roślinnego, będących odpowiedzią na potrzeby wegan. Nowością w koncepcie są mrożonki bio, ekologiczne produkty dla dzieci oraz bio karmy dla zwierząt.

Wysoka jakość i mocna oferta Galerii Korona Kielce

– Przy wyborze najemców Galerii Korona Kielce stawiamy na ich jakość, innowacyjność, bogatą i zróżnicowaną ofertę. Wierzymy, że takie podejście doceniają również nasi Klienci – dodaje Jakub Puchalski.

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo – rozrywkowym o powierzchni najmu 37 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo – rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Expert, CCC, dziewięciosalowe Multikino, największe w regionie Reserved, Guess, Douglas, SuperPharm, a już niebawem do grona najemców dołączy marka 4F.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.