Vis à Vis Wilanów z kompletem najemców

Zlokalizowany na warszawskim Wilanowie park handlowy Street Mall Vis à Vis zyskał czterech nowych i ostatnich najemców. Ofertę centrum handlowego już niedługo uzupełni Poczta Polska, sklep ZooZoo.pl, salon kosmetyczny Touch of Art Permanent Beauty oraz optyk. Podpisanie umów najmu zwieńczyło proces komercjalizacji obiektu. Właścicielem obiektu jest firma Capital Park, która będzie wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Po nieco ponad pół roku od otwarcia, Street Mall Vis à Vis Wilanów jest już w pełni wynajęty. Podpisane zostały właśnie ostatnie umowy najmu powierzchni, a nowi najemcy wprowadzą się do centrum handlowego w najbliższych miesiącach. Obecnie w lokalach trwają prace adaptacyjne i wykończeniowe.

Street Mall Vis à Vis na warszawskim Wilanowie

Klienci Vis à Vis Wilanów do końca wakacji będą mogli już korzystać z oferty Poczty Polskiej, która przy Przyczółkowej 219 wynajęła 148 mkw. powierzchni. W sierpniu wprowadzi się także sklep zoologiczny marki Pet Expert, który działać będzie pod szyldem sieci ZooZoo.pl. Nowy najemca zajmie w warszawskim Vis à Vis 67 mkw. powierzchni. Oferta sklepu skierowana jest do właścicieli domowych pupili, którzy będą mogli tu zakupić wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, a także przydatne akcesoria, takie jak zabawki, smycze czy kosmetyki dla zwierząt.

W najbliższych miesiącach wachlarz usług centrum handlowego uzupełni również nowy najemca z sektora beauty – salon kosmetyczny Touch of Art Permanent Beauty. Na powierzchni blisko 50 mkw. klienci będą mogli tu skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a także poddać się stylizacji paznokci, brwi czy rzęs. Uzupełnieniem oferty centrum będzie także salon optyczny – Optique Wilanów, który zajmie powierzchnię 47 mkw. Dodatkowo od lipca na terenie centrum zacznie działać paczkomat sieci InPost, w którym będzie można odebrać zamówione przesyłki.

– Gdy pół roku temu otwieraliśmy na Wilanowie czwarty projekt sieci Street Mall Vis à Vis przyświecała nam koncepcja by było to miejsce z ofertą skierowaną do bardzo świadomego konsumenta, dla którego najważniejsza jest jakość kupowanych produktów, komfort zakupów i wysoki standard usług, z których korzysta na co dzień. Dziś mogę powiedzieć, że w stu procentach spełniliśmy to założenie. Vis à Vis Wilanów jest w pełni skomercjalizowane, a na jego pokładzie mamy fantastyczne marki i najemców z różnorodną ofertą. Są to zarówno duże światowe brandy, jak i mniejsze lokalne marki – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park.

Otwarte 1 grudnia 2018 r. Vis à Vis Wilanów to kameralne, przyjazne centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219, na styku Błoni Wilanowskich i Powsina, przy drodze nr 724, łączącej Warszawę z Konstancinem-Jeziorną. Kilkaset metrów dalej powstaje węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co już w niedalekiej przyszłości umożliwi łatwy dojazd do głównych tras wylotowych z miasta. Vis à Vis Wilanów to ponad 4 tys. mkw. powierzchni handlowej i 17 lokali handlowo-usługowych, które zajmują zarówno znane sieci, takie jak pierwsza w stolicy restauracja MAX Premium Burgers, Hebe, RTV Euro AGD, Decathlon, ale też lokalni najemcy, tacy jak delikatesy Kwestia Smaku, pralnia Lemon Fresh, sklep Owoce i Warzywa Świata, sklep winiarski Vininova, salon prasowy GLM. Swoją siedzibę ma tutaj także klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic oraz klub Orangetheory Fitness. Do otwarcia przygotowują się dwa lokale gastronomiczne – Sakana Sushi oraz restauracja z kuchnią indyjską. Centrum wyróżnia się przyjazną architekturą, zielonym otoczeniem oraz wygodnym dostępem do lokali handlowych wprost z parkingu, na którym znajduje się 105 miejsc dla zmotoryzowanych.Obiekt jest przyjazny osobom aktywnym oraz rowerzystom, dla których dostępnych jest ok. 60 miejsc postojowych oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Capital Park jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE

Capital Park jest doświadczoną i uznaną firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący przede wszystkim takie aktywa jak Eurocentrum Office Complex czy Royal Wilanów oraz jest w trakcie rewitalizacji flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy – dawnej fabryki Norblina. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 304.000  mkw. i wartości rynkowej 2,6 mld zł, z czego 78 proc. stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Street Mall „Vis à Vis” to sieć kameralnych centrów handlowych typu convenience zlokalizowanych przy głównych ulicach miast. Formuła obiektów jest oparta na idei dostępności i otwarciu handlu na zewnątrz. Wejścia do lokali dostępne są bezpośrednio z ulicy i parkingu, a powierzchnie wspólne zostały ograniczone do minimum. Projekty Street Mall „Vis à Vis” funkcjonują w Łodzi, Radomiu, Toruniu oraz Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.