Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Nowa odsłona perfumerii Douglas w Cuprum Arena w Lubinie

Zupełnie nowy wystrój, zdecydowanie większa powierzchnia i nowe marki perfumerii Douglas w Cuprum Arena. Sieć przeprowadziła gruntowne zmiany w lubińskim salonie wprowadzając do niego swój najnowszy koncept.

Salon Douglas w Cuprum Arena został powiększony z 207 mkw. do 246 mkw., a jego wnętrze podzielone na kilka stref ułatwiających klientom poruszanie się pośród szerokiej oferty kosmetycznej.

– Nowa przestrzeń perfumerii w galerii Cuprum Arena, która została zaprezentowana pod koniec maja to przede wszystkim nowoczesne, multimedialne rozwiązania przenoszące tzw. customer experience na wyższy poziom. Zmiany zaowocowały m.in. tym, że tradycyjne witryny zastąpione zostały wielkoformatowymi ekranami led, na których prezentowane są najnowsze trendy beauty. Nowa odsłona perfumerii to także nowe marki, które wzbogaciły ofertę sieci – mówi Magdalena Przybysz Expansion & Investment Director, CEE Douglas.

Wśród nowych marek zadebiutowały takie brandy jak: Bobbi Brown, Kilian, Kora Organics, Filorga, a także kosmetyki pielęgnacyjne DR Wilsz oraz makijażowa linia produktów DR Irena Eris.

Seria reotwarć w Cuprum Arenie

Douglas to nie jedyna sieć, która zdecydowała się na przebudowę swojego lokalu w Cuprum Arena. Salony w nowej odsłonie zaprezentowały także Calzedonia, Triumph, Yves Rocher oraz Orange. Wkrótce otwarte zostaną zmodernizowane salony Home&You, W.Kruk, Esotiq oraz Bank ING. Na tym nie koniec zmian w Cuprum Arena. Poza serią reotwarć w planach jest także wzbogacenie oferty handlowej o nowe marki sportowe: Street Wall oraz Pit Bull West Coast, natomiast jesienią zadebiutuje tu pierwszy w regionie TK Maxx.

Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum handlowo – rozrywkowym o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Markt, CCC, Helios, Reserved, Guess, Medicine, Douglas, Sephora, operator spożywczy Lidl.