Mobilny sklep eobuwie.pl rusza w trasę

Foot Truck eobuwie.pl rusza w trasę. Mobilny sklep eobuwie.pl, znajdujący się na pokładzie nowoczesnej ciężarówki, rusza w wakacyjną trasę wzdłuż polskiego wybrzeża. Foot Truck pozwoli na korzystanie z wszystkich udogodnień sklepów stacjonarnych eobuwie.pl: tabletów, skanerów esize.me i umożliwi dostęp do pełnej oferty online. Start już 5 lipca w Świnoujściu.

Foot Truck eobuwie.pl zawita do 8 nadbałtyckich kurortów.

Tak wygląda mobilny sklep eobuwie.pl:

– Eobuwie to marka elastyczna i wychodząca naprzeciw potrzebom klientów. W te wakacje oferujemy osobom wypoczywającym na wybrzeżu kompletne doświadczenie zakupów u nas. Foot Truck umożliwi nam zaprezentowanie klientom jak działa i co oferuje eobuwie.pl. Będą mieli okazję przekonać się sami, jak przyjemne i proste są zakupy w proponowanym przez nas modelu – mówi Marcin Grzymkowski, prezes zarządu eobuwie.pl S.A.

Foot Truck eobuwie.pl ma ponad 100 mkw. powierzchni

Foot Truck, na powierzchni ponad 100 mkw., gromadzi wszystkie korzyści i funkcjonalności znane z wielokrotnie nagradzanych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl. Można w nim m.in. przymierzać i kupować buty dostępne na miejscu (ok. 2 tysiące modeli), jak również skorzystać z pełnej oferty serwisu online (ponad 50 tysięcy modeli), wysyłanych pod wskazany adres w 24h. Na pokładzie dostępne są skanery rewolucyjnego systemu esize.me. System ten pomaga dobrać buty w oparciu o skan 3D stóp. Specjalny skaner wykona trójwymiarowy model stopy, a następnie porówna go ze skanami wszystkich butów, wszystkich marek, znajdujących się w ofercie serwisu.

– Darmowy skan wykonuje się raz. Potem warto przypisać go do swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i w dowolnym momencie korzystać z rekomendacji – czy to podczas zakupów stacjonarnych czy online. Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą eobuwie.pl już oferuje swoim klientom – wskazuje Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl.

Wakacyjna trasa Foot Trucka eobuwie.pl zakończy się 25. sierpnia we Władysławowie. Poniżej prezentujemy listę miast, w których będzie można odwiedzić mobilny sklep eobuwie.pl podczas tegorocznych wakacji: 05-07.07 Świnoujście, 12-14.07 Kołobrzeg, 19-21.07 Dziwnów, 26-28.07 Darłówko Zachodnie, 02-04.08 Ustka, 09-11.08 Gdańsk, 16-18.08 Łeba, 23-25.08 Władysławowo

O eobuwie.pl

eobuwie.pl jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 50 tys. modeli ponad 500 marek. Spółka działa obecnie na 14 europejskich rynkach i dynamicznie zwiększa skalę działalności. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi esize.me oraz tworzeniu sklepów stacjonarnych spółka zmierza w kierunku rzeczywistej integracji kanałów sprzedaży on-line i off-line.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl