Pyszne.pl zdobywa kolejne miasto

Zamawianie z darmową dostawą dostępne jest od teraz także w Poznaniu. Serwis do zamawiania jedzenia Pyszne.pl uruchamia w Poznaniu usługę darmowej dostawy jedzenia. Pomarańczowa flota kurierów na rowerach elektrycznych będzie realizować błyskawiczne dostawy z wielu nowych restauracji, które korzystać będą z tej usługi. Lokale, takie jak Tapasta, MO.BAR, czy Frontiera dołączą do szerokiej oferty restauracji dostępnych online.

Aby zapewnić możliwość zamawiania z restauracji, które aktualnie nie dysponują własnymi dostawcami, Pyszne.pl zapewnia dedykowany zespół kurierów. Rozwiązując problem braku dostawców, udało się pozyskać do współpracy wiele nowych, atrakcyjnych restauracji. Dzięki temu klienci nie tylko będą mieli dostęp do bardziej zróżnicowanej oferty jedzenia, ale także szybszy, przyjazny dla środowiska sposób dostawy. Do jego zalet należą również brak dodatkowych opłat i możliwość śledzenia zamówienia na żywo.

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający serwisu Arkadiusz Krupicz mówi o starcie nowej usługi – Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom pełnej oferty restauracji w danym mieście. Dzięki nowej usłudze nasi użytkownicy z Poznania mają teraz dostęp do menu najpopularniejszych restauracji w mieście, które do tej pory nie oferowały własnych dostaw. Przyłączenie się do Pyszne.pl pomaga restauracjom w zwiększeniu świadomości swojej marki, dotarciu do nowej grupy klientów oraz znaczącym zwiększeniu własnych obrotów – w szczególności w godzinach, gdy ruch w lokalach jest mniejszy.

Kurierzy Pyszne.pl są zatrudnieni i ubezpieczeni zgodnie z obowiązującym prawem. Mają także do dyspozycji nowoczesne rowery elektryczne, dzięki czemu nie muszą korzystać z własnych środków transportu. Rozwiązanie to sprzyja zrównoważonemu rozwojowi i jest przyjazne dla środowiska.

Po zarejestrowaniu kurierzy uczestniczą w intensywnym programie szkoleniowym i regularnych treningach dotyczących wykonywanych przez nich zadań, które promują bezpieczeństwo na drodze zarówno ich samych, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Są także stale wspierani przez dyspozytora, co zapewnia kontrolę jakości i punktualną dostawę. Ponadto, dzięki przydatnej funkcji Food Tracker® umożliwiającej śledzenie zamówienia, klienci mogą w każdej chwili sprawdzić, kiedy jedzenie do nich dotrze. Kurierzy są wyposażeni w odzież dostosowaną do pory roku, a także w nowoczesny plecak termiczny, który utrzymuje odpowiednią temperaturę dostarczanego jedzenia. Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl w innych miastach w Polsce zajmują średnio pół godziny.

O Pyszne.pl

Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com – wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online w Europie kontynentalnej i Izraelu. Firma koncentruje się na łączeniu konsumentów i restauracji za pośrednictwem swojej platformy. Współpracując z blisko 44 tys. restauracji, Takeaway.com oferuje szeroki wybór jedzenia. Spółka współpracuje głównie z restauracjami świadczącymi dowóz we własnym zakresie. Oprócz tego Takeaway.com oferuje w 65 miastach w dziesięciu krajach dowóz dla restauracji, które nie realizują go we własnym zakresie.

Założona w 2000 roku grupa szybko wzrosła i stała się wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w Europie kontynentalnej, działającym w Holandii, Niemczech, Polsce, Belgii, Austrii, Izraelu, Szwajcarii, Luksemburgu, Portugalii, Bułgarii i Rumunii. W ciągu 12 miesięcy do końca grudnia 2018 r. Takeaway.com przetworzyło prawie 94 miliony zamówień, złożonych przez 14,1 miliona unikalnych użytkowników.

Zatrudniająca ponad 2,6 tys. pracowników grupa przetworzyła zamówienia o wartości 185 miliardów euro i osiągnęła przychód w wysokości 240 milionów euro w okresie dwunastu miesięcy do końca grudnia 2018 roku. Takeaway.com jest notowane  na giełdzie Euronext Amsterdam (AMS: TKWY).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.