Nowa odsłona Lavard w Silesia City Center

W sobotę 6 lipca w Silesia City Center w Katowicach salon Lavard otworzył się w nowej, większej lokalizacji. Jako 85. punkt w sieci salonów Lavard, odmieniony butik zaprezentuje ofertę dla mężczyzn oraz – po raz pierwszy w tym centrum handlowym – kolekcję damską.

Inspiracje angielskim krawiectwem łączą się w niej z romantycznymi wzorami i plisami. Kompletną kobiecą garderobę tworzy szeroka gama eleganckich lub casualowych okryć, sukienek, garniturów czy bluzek.

Lavard to polska rodzinna marka, która od trzech pokoleń tworzy wyszukane krawiectwo dla kobiet i mężczyzn. Serce firmy od 1975 r. bije na Podhalu, gdzie na bazie inspiracji najlepszym włoskim i angielskim rzemiosłem projektowane są kolekcje garniturów, okryć wierzchnich, koszul czy akcesoriów.

– Nasze Centrum od lat wiedzie prym na rynku śląskich centrów handlowych. Na ten wizerunek niewątpliwie ma wpływ obecność unikalnych marek oraz nieustanne wpisywanie się w rynkowe trendy. Rozwój jest dla nas bardzo ważny – mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Silesia City Center.

ECE na SCF 2019

Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu oraz jedno z największych w Polsce. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się dziś ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Rocznie SCC odwiedza 15 milionów klientów. Zarządcą Silesia City Center jest firma ECE, wystawca Shopping Center Forum 2019.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top