Tchibo otwiera sklep w Designer Outlet Gdańsk

Designer Outlet Gdańsk nieustannie poszerza ofertę – tym razem o salon Tchibo charakteryzujący się nietuzinkową formułą, łączącą tematyczne kolekcje produktów z barem kawowym. Nowy sklep zajmuje powierzchnię blisko 300 mkw.

Niemal trzystumetrowy salon zlokalizowany jest tuż przy wejściu do Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Nike. Zgodnie z unikalną dla sklepów Tchibo formułą, klienci – oprócz możliwości zakupienia produktów z tematycznych kolekcji – mogą także zakupić kawę, jak i skorzystać z baru kawowego.

– Sklepy Tchibo cieszą się dużą popularnością. Wysokiej jakości produkty oraz możliwość zrobienia zakupów w przyjemnej atmosferze – w tym przypadku umilonej dodatkowo aromatem kawy – to właśnie to, co chcemy oferować naszym klientom. Dlatego też outlet Tchibo idealnie wpisuje się w charakter Designer Outlet i jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu odwiedzającym nasze centrum – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager z Designer Outlet Gdańsk.

Zgodnie z formułą outletową, klienci będą mogli kupować artykuły z tematycznych kolekcji Tchibo w cenach o minimum 30 proc. niższych od cen regularnych.

Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu Outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70 proc. niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1000 aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Zarządca Designer Outlet

Spółką Zarządzającą Designer Outlet Gdańsk jest PEAKSIDE ROS Outlet Management, będący spółką joint venture Peakside Capital i ROS Outlet Shopping. Pozostałe centra zarządzane przez PROM to Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Sosnowiec oraz Fashion Outlet Kraków (w budowie). Peakside Capital koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej.

Sklepy Tchibo w Polsce

We wrześniu 2005 Tchibo otworzyło pierwszy w Polsce sklep, po czym konsekwentnie rozwijała sieć sprzedaży. Obecnie liczy ona 57 sklepów, w tym trzy sklepy typu outlet, trzy pop-upy oraz dwie Wyspy Cafissimo z produktami systemu Cafissimo. Cechą charakterystyczną sklepów Tchibo jest to, że oferowane jest w nich unikalne połączenie cotygodniowych tematycznych kolekcji z barem kawowym i sklepem z kawą.

Peakside Capital jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl