Nowy salon Pumy w Galerii Warmińskiej

Ostatnio do grona butików sportowych w Galerii Warmińskiej w Olsztynie dołączył salon prestiżowej marki Puma.Właścicielem Galerii Warmińskiej jest firma NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

– Puma to ceniona marka, cieszymy się, że dołączyła do grona butików sportowych w Galerii Warmińskiej – mówi Tomasz Górski Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Puma zajęła lokal o powierzchni 90 mkw.

Salon Puma o powierzchni 90 mkw. znajduje się na poziomie +1, w sąsiedztwie sklepów Greenpoint, Vans i Quiosque. W ofercie sklepu znajduje się obuwie męskie, damskie i juniorskie a także odzież i tekstylia dla pań i panów. Sklep oferuje także Kolekcję Motorsport, czyli kultowe marki: Mercedes, Ferrari, BMW. Są to zarówno buty, jak i odzież (bluzy, koszulki, spodnie, krótkie spodenki) oraz akcesoria (torby i plecaki męskie, torby damskie, czapeczki z daszkiem, portfele).

Salon jest jedynym sklepem firmowym tej marki w województwie warmińsko-mazurskim. Puma to jedna z wiodących marek sportowych na świecie. Przez ponad 65 lat firma Puma wypracowała reputację producenta sportowego obuwia dla najszybszych atletów. Firma z siedzibą w Niemczech rozprowadza swoje wyroby w ponad 120 krajach i zatrudnia ponad 10 tys. osób na całym świecie.

Galeria Warmińska w portfelu obiektów NEPI Rockcastle

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club  Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach, na Węgrzech oraz w Serbii. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół aktywnie zarządza portfelem wysoko ocenianych nieruchomości komercyjnych. NEPI Rockcastle charakteryzuje przemyślana strategia rozwoju firmy kładąca nacisk na planowanie, jakość wykonania, zrównoważony rozwój, etykę pracy oraz oszacowanie ryzyka na wczesnym etapie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.