Nowoczesny salon CCC w Galerii Warmińskiej

W olsztyńskiej Galerii Warmińskiej otwarto jeden z największych w kraju salonów sieci CCC. Salon  marki zaaranżowano w nowym koncepcie wizualnym sieci. 

Salon CCC w Galerii Warmińskiej ma 1,4 tys. mkw. powierzchni i tym samym jest jednym z największych salonów sieci w Polsce i największym w województwie warmińsko-mazurskim. Sklep znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie Tk Maxx.

– To drugi, po salonie eobuwie.pl, tak nowoczesny salon obuwniczy w Galerii Warmińskiej. Cieszymy się, że marki obecne w naszym centrum handlowym stale udoskonalają się, są na bieżąco z najnowszymi trendami – powiedział Tomasz Górski Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Sklep zaaranżowano w nowym koncepcie CCC. Ma on szerokie wejście oraz otwartą, w pełni przeszkloną witrynę  z ekranami LED, która ma za zasadnie natychmiast zwrócić uwagę gości galerii. W środku również zamontowane  są ekrany LED m.in. za kasą, umieszczoną nie jak do tej pory z boku, ale na końcu sklepu. Przestrzeń podzielona jest na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów. Centralna aleja z liniowym oświetleniem sprawia, że klienci przechodzą przez przestrzeń podzieloną na poszczególne „pokoje” w sklepie. W ofercie sklepu znajdują się buty sztandardowych marek.  Dla kobiet: Jenny Fairy, Clara Barson, Bassano, Via Ravia, Inblu, Gosoft, Rikera, Quazi, DeeZee (nowa marka modowa), Nylon Red. Dla mężczyzn: Lasocki, Go Soft, Riker, Ottimo, Vapiano, Cesare Cave, Inblu, Tom Tailor, Lanett. Marki sportowe: Adidas, Reebok, Puma , Mew Balance, Converse, Skechers, Kappa, Rider, Sprandi. Dla dzieci: Lasocki Kids, Nelli Blu, Magic Lady, Ottimo, Action Boy, Vapiano, obuwie z wizerunkiem dziecięcych idoli z bajek Disneya (Spiderman, Muflon, Marvel). Całość oferty uzupełniają akcesoria.

Taki system pozwala na uporządkowanie i kierowanie od razu do poszukiwanych produktów. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw, tak, żeby widoczny był flagowy pomarańczowy kolor marki. W celu uzyskania świeżego i współczesnego wyglądu, meble w sklepie są drewniane oraz minimalistyczne.

Grupa CCC jest najszybciej rozwijającą się firmą obuwniczą w Europie i jednocześnie największym producentem obuwia w tym regionie. CCC poprzez eobuwie.pl S.A. jest również liderem e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej,  w segmencie obuwia.

Galeria Warmińska w portfelu obiektów NEPI Rockcastle

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club  Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach, na Węgrzech oraz w Serbii. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół aktywnie zarządza portfelem wysoko ocenianych nieruchomości komercyjnych. NEPI Rockcastle charakteryzuje przemyślana strategia rozwoju firmy kładąca nacisk na planowanie, jakość wykonania, zrównoważony rozwój, etykę pracy oraz oszacowanie ryzyka na wczesnym etapie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl