Nowa odsłona So! Coffee we Wrocławiu

So! Coffee we Wrocławiu

1 lipca br. przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu otwarta została kawiarnia So! Coffee w nowej odsłonie. Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.

Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 118,60 mkw. z czego część dla gości z 49 miejscami siedzącymi zajmuje prawie 90 mkw. Kawiarnie So! Coffee to miejsca do rozmów i spotkań z ludźmi, które pozwalają się oderwać od codzienności. Dzięki podziałowi na różne strefy goście kawiarni mają możliwość spotkań towarzyskich przy kawie, wygodnej pracy z komputerem, prowadzenia spotkania businessowych w większym gronie, ale także na szybki zakup produktów na wynos lub spędzenia wolnej chwili w wyciszeniu. Tak też jest w So! Coffee przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu.

Wygodne rozwiązania

– Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodaliśmy meble tapicerowane. Zastosowaliśmy różnorodne faktury, naturalne, szlachetne ekologiczne materiały (korek, kamień, drewno, metal). Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy) – wyjaśnia sieć.

So! Coffee przy ul. Świdnickiej to już druga kawiarnia w sieci, która posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Wysokość i szerokość wybranych stolików jest dopasowana do wózków, a blaty mają piktogram informujący o przeznaczeniu tych miejsc. Przy kasie zamontowana jest pętla indukcyjna, czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór nieskazitelnie wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczna (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Kawiarnia jest wyposażona w uchwyty na kule inwalidzkie oraz w przywoływacze – dla osób niesłyszących i starszych. Dostępny jest również znikopis przy kasie dla osób niemych, który ułatwia dokonanie zamówienia. Kawiarnia So! Coffee to miejsce, które inspiruje oraz w którym każdy może poczuć się komfortowo.

Marka należy do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. Lagardere Travel Retail jest jedną ze spółek wchodzących w skład grupy Lagardère Travel Retail SA, największego detalisty sprzedaży prasy w lokalizacjach podróżnych, obecnego w 34 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Spółka Lagardere Travel Retail, działająca wcześniej pod nazwą HDS Polska jest obecna na rynku sprzedaży detalicznej od 1998 roku i zarządza siecią 850 punktów sprzedaży, w tym 113 lokalami gastronomicznymi. Firma jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl