Egurrola Dance Studio od września w Galerii Północnej

Galeria Północna poszerza swoją ofertę kulturalno–rozrywkową o profesjonalne kursy taneczne dla dzieci i dorosłych. Nowy odział znanej i cenionej w Polsce szkoły tańca Egurrola Dance Studio zajmować będzie powierzchnię ponad 750 mkw., a zajęcia rozpoczną się już we wrześniu.

Szkoła tańca Egurrola Dance Studio będzie wyposażona w cztery sale taneczne z najwyższej jakości parkietem oraz dużymi lustrami z powłoką antyrefleksyjną, aby zapewnić kursantom wysoki komfort nauki. Zajęcia poprowadzi kadra wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, a w ofercie szkoły znajdą się kursy z różnych stylów tańca dla dzieci, młodzieży, kobiet, par i singli na wszystkich poziomach zaawansowania, w których będą mogli wziąć udział zarówno profesjonalni tancerze, jak i osoby początkujące. Nowo otwarta szkoła tańca będzie się mieścić na drugim piętrze Galerii Północnej w pobliżu strefy restauracyjnej.

– Wybór Galerii Północnej na kolejną lokalizację szkoły Egurrola Dance Studio w Warszawie nie był przypadkowy. W ostatnich latach nowoczesne centra handlowe stały się miejscem, do którego przenosi się życie w dużych miastach. Klienci nie tylko robią tam zakupy, ale także szukają bogatej oferty rozrywkowej. Galeria Północna łączy wszystkie te aspekty i właśnie dlatego wydaje się idealnym miejscem na szkołę tańca. To także doskonała przestrzeń do organizowania roztańczonych eventów, z których słynie Egurrola Dance Studio, a pierwszym z nich będzie Uroczyste Otwarcie, na które zapraszam już we wrześniu – powiedział Agustin Egurrola, założyciel Egurrola Dance Studio.

Oprócz regularnych zajęć tanecznych Egurrola Dance Studio zapewni również inne formy rozrywki. Wszyscy kursanci będą mieć możliwość udziału w cyklicznych maratonach oraz turniejach tańca. Szkoła będzie organizować bale i półkolonie dla dzieci, wieczorki taneczne dla singli i par, a także letnie i zimowe obozy dla dzieci i młodzieży oraz zorganizowane wyjazdy dla dorosłych. W ofercie znajdzie się także Baby’s Academy, czyli cykl zajęć skierowanych do świadomych rodziców oraz dzieci już od pierwszego roku życia.

– Znając potrzeby klientów naszej galerii oraz mieszkańców Białołęki i okolic, wiemy, że brakowało dotąd miejsca, w którym mogliby rozwijać swoje talenty. Cieszymy się, że już wkrótce stworzymy im taką możliwość w Galerii Północnej. Szkoła tańca będzie też doskonałym dopełnieniem oferty rozrywkowej naszej galerii. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Egurrola Dance Studio również podczas eventów tanecznych, organizowanych na terenie Galerii Północnej – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager Galerii Północnej.

Egurrola Dance Studio to największa sieć szkół tańca w Polsce, oferująca edukację taneczną na najwyższym poziomie. Szkoła tańca działa już ponad 25 lat i od września obejmie 12 szkół w prestiżowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Jej założycielem jest znany polski choreograf i juror programów telewizyjnych – Agustin Egurrola.

Ponad 750 tys. osób w zasięgu

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy
od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV Euro AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 70 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,25 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 45 budynków komercyjnych oferujących blisko 744 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 372.400 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których prawie 102 tys. mkw. jest w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

GTC jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl