Leroy Merlin powstanie w parku handlowym wokół Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo

W sąsiedztwie zarządzanego przez Ceetrus Polska Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo pod Szczecinem powstanie sklep Leroy Merlin. Jego otwarcie zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku. Obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. rozszerzy ofertę parku handlowego, który obecnie tworzą Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo oraz Decathlon.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo działające na rynku od blisko dziesięciu lat jest chętnie wybieranym przez mieszkańców Pomorza Zachodniego miejscem zakupów. Ceetrus Polska, który jest właścicielem obiektu, stale wprowadza udogodnienia dla klientów. Wiosną 2019 roku centrum handlowe zostało zmodernizowane, dzięki czemu klienci korzystają z nowych przestrzeni, w których mogą zrobić zakupy, spędzić czas, spotkać się z bliskimi, a także pracować. W ślad za zmianami wewnątrz obiektu Ceetrus Polska rozszerza ofertę handlową w samym centrum i jego otoczeniu.

– Prowadzimy intensywne działania mające na celu efektywne zagospodarowanie terenów inwestycyjnych, które znajdują się w sąsiedztwie Centrów Handlowych Auchan. To obszary o ogromnym potencjale handlowym, wyposażone w niezbędną infrastrukturę i dogodny dojazd dla klientów. Cieszymy się, że te walory zostały docenione przez naszego wieloletniego partnera, właściciela sieci Leroy Merlin, który rozpoczął budowę kolejnego sklepu przy Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo – mówi Piotr Nestorowicz, manager ds. zarządzania gruntami oraz rozwoju w Ceetrus Polska.

W sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo powstanie sklep sieci Leroy Merlin o powierzchni 10 tys. mkw. Klienci znajdą w nim produkty i narzędzia niezbędne w trakcie remontu domu i mieszkania, a także produkty do aranżacji ogrodu. Sklep będzie dysponował przestronną powierzchnią dla materiałów budowlanych, gdzie klienci będą mogli w łatwy sposób zapakować zakupione materiały bezpośrednio do samochodu. Klienci będą mogli korzystać z przestronnego parkingu z ponad 400 miejscami parkingowymi. W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 130 osób ze Szczecina i okolicznych miejscowości.

– Jestem dumny z naszego sklepu jaki przygotowujemy dla klientów w Szczecinie. Przygotowaliśmy szeroką ofertę handlową wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta i gminy. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli pod okiem fachowców zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów – mówi Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo.

Firma Leroy Merlin jest wieloletnim partnerem biznesowym Ceetrus Polska. W Polsce sieć posiada 64 sklepy, a w sąsiedztwie Centrów Handlowych Auchan działa ich obecnie 17. Obiekt budowany w Kołbaskowie będzie częścią parku handlowego, w którym znajduje się obecnie Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo oraz market sportowy Decathlon.

O Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 42 sklepy i punkty usługowe. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Douglas i salon wyposażenia domu. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert i Pepco natomiast na terenie centrum znajduje się Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1550 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarka samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Ustowie 45 pod Szczecinem. Powstało w 2008 roku. Obiekt ma 21 730 mkw. powierzchni handlowej. Obiekt należy do Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Ceetrus Polska jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl