Sinsay zadebiutuje w Łasku

Vendo Park w Łasku

Sinsay, polska marka odzieżowa wchodząca w skład grupy LPP, otwiera swój salon w Vendo Parku w Łasku (woj. łódzkie) i tym samym debiutuje w tym mieście. Sieć podpisała właśnie z Trei Real Estate umowę najmu lokalu o powierzchni ponad 700 mkw.

– Sinsay to najmłodsza i zarazem najszybciej rozwijająca się marka z naszego portfolio. Tylko w roku ubiegłym powierzchnia handlowa Sinsaya wzrosła o ponad 20% i ten trend będzie dalej kontynuowany. Nieustannie badamy potrzeby klientów, a te wskazują, że kolekcje Sinsay cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko klientów z dużych miast, ale także tych mniejszych, stąd nasza decyzja o wejściu do Vendo Parku w Łasku – mówi Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP.

Salon Sinsay w Vendo Parku w Łasku będzie miał powierzchnię ponad 700 mkw. Otwarcie sklepu jest zaplanowane na IV kwartał 2019, kiedy inwestor, firma Trei Real Estate odda budynek do użytku.

– Rozszerzanie współpracy z grupą LPP to dla nas ważny krok w rozwoju biznesu, ale również istotny sygnał dla rynku. Zmiany jakie zachodzą w sektorze handlowym bezpośrednio wpływają na kierunek rozwoju tego typu nieruchomości. Parki handlowe przeżywają teraz okres intensywnego wzrostu, zainteresowanie najemców jest bardzo duże, również wśród marek obecnych dotąd tylko w dużych, śródmiejskich galeriach. Aktualnie najemcy pytają nas o coraz większe powierzchnie sklepowe i coraz częściej jesteśmy w stanie spełnić te wymagania, dostosowując projekty Vendo Parków do zmieniających się potrzeb naszych partnerów biznesowych i klientów – komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland

Trei rozpoczął współpracę z grupą LPP w 2013 roku, kiedy w Vendo Parku w Nysie otwarto sklepy marki Reserved, Sinsay i Cropp. Łącznie sieć wynajęła wtedy 1800 mkw.

Trei Real Estate

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Mülheim an der Ruhr, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1.1 miliarda EUR, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 686 milionów euro. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecny rozwój Trei obejmuje również nieruchomości mieszkaniowe w USA i Europie, a także apartamenty studenckie budowane pod marką Quartillion.

Firma jest partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl