Pomarańczowy gigant fitness z USA z kolejnym studiem

Orangetheory Fitness to jedna z najpopularniejszych w USA sieć butikowych klubów fitness, z autorskim treningiem uwielbianym przez niemal milion osób na całym świecie. Sieć, która kilka miesięcy temu weszła do Polski otworzyła swoje drugie studio na południowym skraju Warszawy – w Wilanowie.

Orangetheory Fitness to popularna w USA sieć fitness z autorskim treningiem personalnym w grupie, w rytm własnego serca. Pierwsze studio w Polsce pojawiło się w grudniu 2018 roku na warszawskim Mokotowie, a drugie zostało zaprezentowane na południowym skraju Warszawy – w Wilanowie. Klub zlokalizowany jest w kompleksie Street Mall Vis à Vis Wilanów, należącym do grupy Capital Park.

600 mkw. powierzchni dla nowego klubu Orangetheory Fitness

Nowe studio jest większe od tego stworzonego w centrum warszawskiego Mordoru i ma w sumie 640 metrów kwadratowych powierzchni.

– Na Wilanowie w jednym treningu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób, czyli o 6 osób więcej niż na Mokotowie. Większa liczba ćwiczących nie wpłynie jednak na komfort treningu, gdyż na każdego uczestnika czeka jego własne stanowisko składające się m.in. z bieżni, wodnego ergometru oraz stanowiska w strefie funkcjonalnej – tłumaczy Radosław Jarmuła z Orangetheory Fitness Polska. – Do dyspozycji ćwiczących są także przestronne szatnie z dużymi szafkami i strefa chillout’u. Tak jak w pierwszym studio, o zdrowie klubowiczów zadba probiotyczny oczyszczacz powietrza. Wszystko to po to, aby zapewnić klubowiczom fitnessowe doświadczenie na najwyższym poziomie – dodaje.

Nowe studio to nowe możliwości, ale jedno pozostaje niezmienne – sekret „pomarańczowego” treningu, który pokochało już milion osób na całym świecie. Nawet 1200 kcal spalonych w 60 minut na personalnym treningu grupowym – o takie wyniki zadba najnowocześniejszy sprzęt stworzony specjalnie dla Orangetheory Fitness, metoda oparta na badaniach naukowych, pulsometry oraz wykwalifikowana kadra trenerów. Wszystko, co trzeba zrobić, to stawić się o umówionej godzinie na trening i dać się ponieść pomarańczowej energii.

Plan ekspansji: 30 klubów w kilka lat

Na przestrzeni kolejnych 8 lat, na terenie Polski powstanie łącznie 30 nowych klubów Orangetheory Fitness. Marka koncentruje się na rozwoju w największych miastach Polski.

O Orangetheory Fitness

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Sekretem Orangetheory Fitness są 5-strefowe treningi interwałowe, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm powysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, która pozwala spalać więcej kilokalorii niż tradycyjne ćwiczenia – nawet do 36 h po treningu. Dzięki monitorowaniu serca, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze dla siebie wyniki. Treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie, w tym bieżnie, maszyny do wiosłowania, taśmy TRX™ i hantle. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl