Cukiernia Sowa nowym najemcą Silesia City Center

W Silesia City Center otwarto Cukiernię Sowa. Na powierzchni ok. 70 mkw. klienci znajdą pełny asortyment marki. To pierwszy lokal firmy w centrum handlowym w Katowicach.

Cukiernia Sowa w Silesia City Center jest kolejnym punktem na cukierniczej mapie  w Polsce. Kameralna, przytulna przestrzeń nawiązuje designem do standardów sieci. W dużym, półokrągłym ogródku kawiarnianym, otwartym na przestrzeń SCC, do dyspozycji klientów oddano 45 miejsc.

Cukiernia Sowa to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Za sukces całej spółki odpowiadają przede wszystkim jakość i wysokiej jakości składniki. Poza najbardziej rozpoznawalnymi produktami, jakimi są słodkie wypieki, w cukierni można kupić lody rzemieślnicze, kawę z własnej palarni, czy galanterię czekoladową. W sezonie letnim popularnością cieszą się jagodzianki oraz babeczki owocowe.

Cukiernia Sowa pierwszy lokal otworzyła w 1946 r. w Bydgoszczy. Obecnie firma posiada punkty w całym kraju oraz w Anglii i Niemczech. Lokal w Silesia City Center jest drugą cukiernią marki w Katowicach. Zlokalizowany jest na poziomie 0.

ECE na SCF 2019

Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu oraz jedno z największych w Polsce. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się dziś ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Rocznie SCC odwiedza 15 milionów klientów. Zarządcą Silesia City Center jest firma ECE, wystawca Shopping Center Forum 2019.

Już od roku 1965 ECE działa jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej perspektywie. Na rynku europejskim jest w tym segmencie niekwestionowanym liderem. W 195 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 50 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 11 krajach około 19,5 tys. sklepów mieszczących się na powierzchni 7 milionów metrów kwadratowych osiąga obroty na poziomie 23 miliardów euro rocznie. Do centrów tych zaliczają się w Polsce: Galeria Bałtycka w Gdańsku, Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Kaskada w Szczecinie, Galeria Zielone Arkady w Bydgoszczy, Galeria Łódzka w Łodzi, Silesia City Center w Katowicach, Galeria Avenida w Poznaniu, Galeria Alfa Centrum w Gdańsku oraz przejęte właśnie galerie handlowe w Koszalinie i Lublinie. Dzięki ciągłym projektom modernizacyjnym, innowacyjnym usługom i ofertom F&B, atrakcyjnym projektom centrów handlowych i przyjaznym dla klienta projektom digitalizacji, ECE nieustannie rozwija swoje centra, przygotowując je na wyzwania zmieniającego się rynku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl