Leroy Merlin zrealizuje kolejną inwestycję w województwie zachodniopomorskim

Nowy sklep budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin powstanie w aglomeracji szczecińskiej. Będzie to już trzeci market na mapie sieci w województwie zachodniopomorskim. Sklep jest zlokalizowany na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy ul. Floriana Krygiera w Ustowie. Prace budowlane już zostały rozpoczęte, a otwarcie sklepu dla klientów planowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług dla domu i ogrodu. Na powierzchni 10 tys. mkw. dostępnych będzie około 34 tys. produktów. Sklep będzie dysponował przestronną powierzchnią dla materiałów budowlanych, gdzie klienci będą mogli w łatwy sposób zapakować zakupione materiały bezpośrednio do samochodu. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie dostępny przestronny parking z ponad 400 miejscami parkingowymi.

Szeroka oferta handlowa

– Jestem dumny z naszego sklepu jaki przygotowujemy dla klientów w Szczecinie. Przygotowaliśmy szeroką ofertę handlową wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta i gminy. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli pod okiem fachowców zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów – mówi Zbigniew Adamczak, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Szczecin Kołabskowo.

W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 130 osób ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Leroy Merlin stawia na zespół zaangażowanych ludzi, którzy razem z firmą będą mogli rozwijać swoje kompetencje poprzez szkolenia i programy rozwojowe.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jest obecna w 44 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to ponad 60 sklepów wielkopowierzchniowych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 10 tys. pracowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl