Medicine wchodzi do Bramy Mazur

Medicine, Brama Mazur

Modne printy, ciekawe wzornictwo i kolekcje tworzone przez utalentowanych twórców to nowa propozycja dla fanów modowych trendów ełckiej galerii. Limitowane serie polskiej marki odzieżowej Medicine Everyday Therapy, od lipca można odkrywać również w Bramie Mazur.

Salon Medicine o powierzchni 320 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze Bramy Mazur i działa w formie franczyzy. Charakter sklepu podkreślają między innymi elementy wystroju wnętrza w inspirującym stylu vintage. Autorskie kolekcje marki dedykowane są klientom, którzy nie lubią rutyny i poszukują różnorodności w wyrażaniu swojego stylu na co dzień i do pracy.

– Medicine stale otwiera się na nowych klientów, poszukując na mapie Polski najlepszych lokalizacji dla kolejnych salonów. Cieszymy się, że od teraz nasza marka zaznaczy swoją obecność także w Ełku. Medicine – to nie tylko nazwa, czy logo – wybierając tę nazwę, obraliśmy swój główny cel, naszą misję. Chcielibyśmy, aby nasza kolekcja, nasza obsługa oraz atmosfera sklepu była panaceum dla duszy klientów. Aby nasi klienci wchodząc do nas, zapominali o troskach dnia, a wkładając nasze oryginalne ubrania, czuli się wyjątkowo – mówi Krzysztof Bajołek, Prezes Brandbq Sp. z o.o. i twórca marki Medicine.

Rozpoznawalna marka

Autorski koncept nowego salonu Medicine zaprojektowany został z największą starannością zgodnie ze światowymi trendami. Wysokiej jakości naturalne materiały, użyte do aranżacji przestrzeni salonu, podkreślają autentyczność i wyjątkowość marki Medicine.

– Przy budowaniu oferty każdej z naszych galerii staramy się angażować do współpracy lokalnych przedsiębiorców, dlatego cieszymy się na współpracę z rozpoznawalną polską marką, którą w Bramie Mazur rozwijać będzie firma z Olsztyna. Medicine stanowi uzupełnienie bogatej oferty modowej Bramy Mazur i doskonale wpasowuje się w strategię rozwoju naszego centrum. Z pewnością ciekawe wzornictwo i limitowane serie Medicine tworzone przez polskich artystów, znajdą swoich entuzjastów w Ełku – mówi Marzena Pijarczyk, Senior Leasing Manager w Master Management Group.

Sieć Medicine stale poszerza swoją ofertę i jest już obecna w 60 miastach Polski. Salony marki ulokowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w kraju. Na kolekcje składają się wygodne, casualowe projekty w miejskim stylu – takie, które z powodzeniem można wybrać i do pracy, i na weekend. Medicine wyróżniają przede wszystkim ciekawe wzornictwo i limitowane serie, tworzone przez utalentowanych twórców. Do tej pory marka współpracowała m.in. z uznanymi projektantami, grafikami czy plakacistami. Modowe propozycje marki docenią nie tylko te osoby, dla których ważny jest ciekawy, unikalny design i wzornictwo. Medicine z powodzeniem łączy bowiem dbałość o estetykę z zapewnieniem jak najwyższej jakości swoich ubrań.

Portfolio MMG

Brama Mazur w Ełku o łącznej powierzchni handlowej 17 tys. mkw., z parkingiem na około 500 miejsc, jest jednym z najbardziej popularnych obiektów handlowych w regionie i jedynym centrum handlowym w mieście. Największe sklepy w galerii to RTV Euro AGD, oferujący elektronikę i sprzęt gospodarstwa domowego oraz sklepy wszystkich marek należących do Grupy LPP, tj. Cropp, House, Mohito, Reserved i Sinsay. Wśród renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych w Bramie Mazur znajdują się również: H&M, 4F, Carry, CCC, Jysk i wiele innych. Centrum oferuje także zróżnicowane możliwości rozrywki i rekreacji, w tym pierwszy w regionie 4-salowy multipleks Planet Cinema, Calypso Fitness Club, a także restauracje i kawiarnie.

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Dzięki temu MMG z powodzeniem samodzielnie realizuje projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami. Master Management to prywatna firma oferująca usługi butikowe na najwyższym poziomie. Firma jest partnerem na polskim rynku dla największych światowych funduszy oraz innych instytucji inwestujących w nieruchomości. W swojej historii MMG współpracowało z takimi partnerami jak Marcol Group ,Europa Capital oraz w formie spółki joint venture z Blackstone. Obecnie MMG zarządza 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers*). Firma jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl