Pepco nowym najemcą w CH Auchan Hetmańska w Białymstoku

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska w Białymstoku powiększa ofertę lifestyle’ową. Od 18 lipca klienci galerii handlowej mogą robić zakupy w salonie Pepco, który zajął lokal o powierzchni 353 mkw. Można tam znaleźć bogaty asortyment odzieży dla całej rodziny i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Firma Ceetrus jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 CEE.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska działa na Podlasiu od 11 lat. W 2017 roku zostało rozbudowane i zmodernizowane. Regularnie powiększa również ofertę i uzupełnia zakres usług dla klientów. W drugiej połowie lipca lista blisko 60 najemców powiększyła się o markę Pepco.

Auchan Hetmańska rozbudowuje ofertę handlową

Od 18 lipca klienci Centrum Handlowego Auchan Hetmańska mogą robić zakupy w nowym salonie Pepco. Sklep należy do europejskiej sieci dyskontów oferujących odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. W Polsce marka jest obecna od 1999 roku. W salonie otwartym w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska klienci będą mogli wybierać spośród bogatego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych dodatków oraz zabawek. W ofercie sklepu znajdują się również tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne i ułatwiające przechowywanie.

– Naszą ofertę handlową sukcesywnie rozbudowujemy. Kluczem doboru najemców jest zapewnienie naszym klientom możliwości zrobienia zakupów w salonach ze zróżnicowanym asortymentem i w korzystnych cenach. Cieszymy się, że portfolio najemców naszego obiektu powiększyło się o markę Pepco, którą doceniają klienci – mówi Kamila Węcłaś, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska.

Pepco w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska będzie kolejnym salonem tej marki w Białymstoku. Sklep tej sieci jest również obecny w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna i w innych lokalizacjach w mieście. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan przy ul. Hetmańskiej i Produkcyjnej w Białymstoku odpowiada firma Ceetrus Polska.

O Centrum Handlowym Auchan Hetmańska

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest jednym z największych obiektów handlowych w Białymstoku. Jego ofertę tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, Big Star, CCC oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, Empik, Toys”R”Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 1250 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży oraz wiaty rowerowe, a także specjalne miejsca przeznaczone dla zwierząt. Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne. Centrum mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Powstało w 2008 roku, a w 2017 roku zostało odnowione. Obiekt ma 11 616 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl