NEPI Rockcastle: Costa Coffee w Aura Centrum Olsztyna

Sieć Costa Coffee 25 czerwca otworzyła lokal w Aura Centrum Olsztyna. Kawiarnia dysponuje miejscami wewnątrz centrum, jak również posiada sezonowy ogródek na zewnątrz, który zwłaszcza teraz latem cieszy się uznaniem klientów. To druga kawiarnia tej sieci w Olsztynie.

Kawiarnia sieci Costa Coffee w olsztyńskiej Aurze znajduje się na poziomie 2 w przestronnym, przeszklonym i dobrze oświetlonym ciągu komunikacyjnym, który daje możliwość wejścia dla gości bezpośrednio z zewnątrz. Lokal zajmuje powierzchnię 77 mkw. z 45 miejscami siedzącymi i dodatkowo ogródek zewnętrzny o powierzchni 44 mkw. Zwłaszcza teraz latem przytulny ogródek cieszy się uznaniem klientów kawiarni. Ten element wyróżnia także Costa Coffee od innych kawiarni działających w tym centrum handlowym. Wnętrze Costa Coffee w Aura Centrum Olsztyna utrzymane jest w nowoczesnym designie Spectrum. We wnętrzu dominują kolory granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. Przytulnego charakteru nadają drewniane elementy oraz zielone rośliny doniczkowe. W kawiarni nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Artem. Design tego typu sieć wprowadza do swoich lokali w całej Polsce.

Sieć kawiarni Costa Coffee konsekwentnie stawia na aktywną ekspansję lokali w centrach handlowych oraz przy popularnych, często uczęszczanych ulicach dużych miast. Aura Centrum Olsztyna, w którym zlokalizowano najnowszą kawiarnię sieci to centrum handlowe leżące w ścisłym centrum Olsztyna. Centrum to jest postrzegane nie tylko, jako miejsce zakupowe, ale także, jako miejsce spędzania wolnego czasu. Jest ono postrzegane, jako miejsce klimatyczne, dobre do złapania oddechu po intensywnym dniu. Otwarta pod koniec czerwca w Aurze kawiarnia jest drugim lokalem Costa Coffee w Olsztynie. Pierwsza znajduje się w Galerii Warmińskiej.

Costa Coffee jest obecna w Polsce od 2012 roku i obecnie jest największą siecią kawiarni w naszym kraju. Prowadzi ponad 150 kawiarni oraz 350 kawomatów Costa Express, które znajdują się na stacjach Shell i w wybranych punktach Carrefour Express. Lokale Costa Coffee usytuowane są najczęściej przy tzw. high-streetach oraz centrach handlowych w dużych i średnich miastach. Sieć prowadzi dynamiczną ekspansję i systematycznie otwiera nowe lokale w miastach, w których do tej pory nie była obecna.

Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle

Aura Centrum Olsztyna to ponad 100 punktów handlowych rozmieszczonych na 28 tys. mkw. powierzchni handlowej. W centrum znajduje się również nowoczesne Kino Helios (8 sal kinowych), supermarket, restauracje, kawiarnie, apteka oraz biblioteka multimedialna. Centrum handlowe posiada 5 kondygnacji w tym 2 poziomy parkingu podziemnego, które mogą pomieścić ponad 700 samochodów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.