Nietypowa atrakcja przyciąga klientów do Galerii Północnej

Galeria Północna wprowadziła kolejną nietypową atrakcję dla swoich klientów. Na pierwszym piętrze galerii powstała Motylarnia. Jest to pierwsze takie miejsce nie tylko w Warszawie, ale i na Mazowszu. Wyjątkowe gatunki motyli egzotycznych można oglądać już od połowy lipca.

Oferta rekreacyjna Galerii Północnej regularnie powiększa się o nowe atrakcje nawiązujące do natury i ekologii. W połowie lipca mieszkańcy warszawskiej Białołęki zyskali kolejną propozycje spędzenia wolnego czasu w postaci Motylarni. Na pierwszym piętrze galerii klienci mogą podziwiać wyjątkowe gatunki motyli egzotycznych z różnych zakątków świata, głównie z Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, a także z Australii czy Afryki.

Wyróżniają się one wyjątkowymi barwami oraz niespotykanym rozmiarem – rozpiętość skrzydeł niektórych owadów osiąga nawet do 20 cm! W pomieszczeniu zainstalowany jest również specjalny inkubator, w którym, można obserwować cały proces rozwoju owada, czyli moment, gdy z poczwarki staje się kolorowym motylem. Wśród wielu gatunków odwiedzający Motylarnię mogą zobaczyć: Idea leuconoe, Kallima inachus, Morpho peleides, Caligo Memnon, Caligo eurilochus, Siproeta stelenes, Papilio lowi, Papilio Memnon, Eryphanis polyxena i Papilio rumanzovia.

Atrakcja przyciąga klientów

– Galeria Północna należy do najchętniej wybieranych centrów handlowych przez rodziny z dziećmi, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dopasować ofertę handlową i rekreacyjną do tej grupy klientów. Zainteresowanie otwartą w połowie lipca Motylarnią jest ogromne. To bez wątpienia dowód na to, że ta atrakcja spełniła oczekiwania naszych klientów, którzy – by zobaczyć te niezwykłe owady – przyjeżdżają nawet z najdalszych dzielnic Warszawy– powiedziała Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej.

W Motylarni panuje specjalny mikroklimat stwarzający motylom idealne warunki do życia. W pomieszczeniu znajduje się również najbardziej zbliżona do naturalnego środowiska motyli roślinność, m.in.: fikusy, beniaminy, draceny, paprocie czy pnącza. Motylarnia jest czynna w godzinach otwarcia galerii. Dzieci o wzroście nieprzekraczającym 100 cm mogą wejść do niej za darmo, dla pozostałych osób wstęp jest płatny. Bilet ulgowy kosztuje 2 zł, bilet normalny 5 zł.

Właścicielem obiektu jest firma GTC S.A., wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl