Nowi najemcy Galerii nad Jeziorem

Galeria nad Jeziorem

Galeria nad Jeziorem nie zwalnia tempa. Do grona najemców Galerii nad Jeziorem dołączają kolejne brandy. Umowę najmu podpisało biuro podróży Itaka oraz piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. Na kolejne lata została również przedłużona umowa najmu dla salonu Diverse.

W sierpniu planowane jest otwarcie piekarni Grochola Prawdziwy Chleb. Będzie to pierwszy punktu tej marki w Koninie i zajmie lokal o powierzchni 160 mkw. To dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów piekarniczych łącząca wieloletnie doświadczenie mistrzów piekarskich.

Wśród najemców Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem pojawi się również salon biura podróży Itaka. Otwarcie przewidziano na wrzesień 2019 r. Powierzchnia salonu wynosi 35 mkw.

Wśród nowo podpisanych umów jest również aneks przedłużający obecność salonu Diverse na kolejne lata. Lokal obecnie zajmuje powierzchnię ponad 160 mkw. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jest to jeden z dwóch salonów sprzedaży Diverse w Koninie.

– Zależy nam, aby klienci znaleźli w Galerii wszystko, czego potrzebują. Dążymy do tego, aby posiadać różnorodną i bogatą ofertę handlowo-usługową skierowaną do całych rodzin. Dbamy o to, aby nasze centrum handlowe było miejscem, do którego chce się wracać – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor CH Galeria nad Jeziorem.

Różnorodna oferta handlowo-usługowa

Nowo podpisane umowy najmu – zarówno biuro podróży Itaka oraz piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb, doskonale wpisują się w koncepcję i pozycjonowanie Galerii and Jeziorem. Dodatkowo lubiana przez mieszkańców miasta marka Diverse zostaje w Centrum na kolejne lata. Ostatnie sukcesy leasingowe są  przykładem stałego rozwoju Centrum Handlowego. Za komercjalizację Galerii nad Jeziorem odpowiedzialny jest zarządca centrum, firma Apsys Polska.

Centrum handlowe Galeria nad Jeziorem powstało w 2002 roku, zlokalizowane jest w Koninie nad Jeziorem Zator. Właścicielem CH Galeria Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o. należąca do Pradera Central & Eastern Fund (PCEF) zarządzanego przez Praderę, a jego zarządcą Apsys Polska. Wśród najemców znajdują się m.in. sklepy odzieżowe, sportowe, spożywcze, budowlane, RTV oraz kino i restauracje. Łącznie działalność prowadzi 70 butików i punktów usługowych.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma jest partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl