Tutti Santi realizuje kolejne inwestycje i zdradza plany na przyszłość

Jeszcze w tym roku Tutti Santi powiększy swoją sieć o pięć nowych restauracji. Wybrane zostały już lokalizacje i obecnie trwają prace adaptacyjne w lokalach.

Już w sierpniu jako pierwsza sfinalizowana zostanie inwestycja w Kaliszu. Będzie to relokacja dotychczasowej restauracji, która po 6 latach zostanie przeniesiona do nowego,zdecydowanie większego i urządzonego w odmienionym stylu lokalu. Kolejne projekty realizowane są w Gorzowie Wielkopolskim i Lubinie, których premiery zaplanowano na wrzesień. W kolejnych miesiącach otwarte zostaną punkty w Krakowie i Łodzi.

Inwestycja w restaurację Tutti Santi

Inwestycja w pojedynczą restaurację Tutti Santi to koszt około 1 mln zł netto. Firma przywiązuje ogromną wagę do wystroju lokalu, dlatego do współpracy zaproszono uznane krakowskie studio projektowe Life Style Design. Efekty tej pracy są implementowane w każdej nowo powstałej restauracji i zostały już docenione przez jury w konkursie Best Shop Concept na targach Retali Show, gdzie warszawski lokal sieci zdobył główną nagrodę za wystrój.

– Nasze plany są ambitne, ale jednocześnie jesteśmy bardzo ostrożni. Moglibyśmy otwierać więcej restauracji, ale przywiązujemy ogromną atencję do jakości i mocno angażujemy się w każdy nowy lokal. To daje nam gwarancję sukcesu – wyjaśnia Sergiusz Urbaniak – właściciel sieci. Wszystkie nasze restauracje są rentowne i osiągają bardzo wysokie noty. Chcemy utrzymać takie zrównoważone tempo w kolejnych latach – dodaje.

Plany ekspansji na kolejne lata

W tym roku, poza otwarciem kolejnych restauracji, Tutti Santi doprowadzi do końca jeszcze jeden kluczowy dla firmy projekt. Już w sierpniu do użytku zostanie oddany budynek w Kaliszu, gdzie na blisko 800 mkw. poza flagową restauracją powstanie także centrum biurowe i szkoleniowe dla pracowników przyszłych restauracji. W kolejnych latach właściciele Tutti Santi planują otwierać głownie restauracje własne, choć nie wykluczają współpracy na zasadzie franczyzy. Placówki franczyzowe mogą być otwierane w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców lub w lokalizacjach oddalonych od siedziby firmy powyżej 300 km.

Sieć stawia sobie za cel rozwój w tempie 5-10 nowych restauracji rocznie, co pozwoli na utrzymanie odpowiedniej jakości i dostępności produktów. Obecnie prowadzone są rozmowy z zarządcami nieruchomości komercyjnych między innymi w Trójmieście, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Od początku ich działania 6 lat temu marka stale utrzymuje duże zainteresowanie gości. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie i Głogowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl